Paulina Krupińska to polska modelka i osobowość telewizyjna. Miss Polonia 2012, uczestniczka Miss Universe 2013, prezenterka TVN Style, od 2020 roku jest współprowadzącą program Dzień dobry TVN. Prywatnie jest związana z muzykiem Sebastianem Karpielą-Bułeckim. Z nim ma dwóch dzieci: syna Jędrzeja i córkę Tosię. 

Magda Stużyńska mieszka jak w pałacu. Jej dom jest po prostu przepiękny

Wcześniej w rozmowie z mediami celebrytka mówiła o tym, że zawsze pragnęła być mamą. Nawet specjalne układała sobie życie pod dzieci.
 
Swoje życie wcześniejsze jakoś tak ułożyłam pod dzieci, że nigdy nie robiłam sesji bieliźnianych, nie robiłam sesji w magazynach dla mężczyzn, a miałam takowe propozycje. Zawsze wiedziałam, że będę matką. Tak z Sebastianem układamy nasze życie i relacje z mediami, żeby dzieci się za nas nie wstydziły – powiedziała Krupińska dla Mamo to ja.

Paulina Krupińska ma siostrę bliźniaczkę?

Na Instagramie, gdzie Krupińska ma ponad 342 tysięcy obserwujących, gwiazda pochwaliła się niesamowitym zdjęciem z gór. Razem z Małgorzatą Bachledą-Curuś, żoną Adama – kuzyna Alicji, wybrała się na narty. Na zdjęciu widzimy wielkie podobieństwo pomiędzy dziewczynami. Można pomyśleć, że dziewczyny są siostry bliźniaczki. 
Trzeba czasem przewietrzyć głowę szczególnie dzisiaj było mi to potrzebne. Moja @gosia_b.c jest najlepszym kompanem na wypady w góry. Pozdrawiamy i życzymy Wam miłego dnia – napisała Krupińśka.
 
Fani zostawiły mnóstwo komentarzy pod zdjęciem:
 
Piękne dziewczyny
 
Cudnie

Cudownie Paulinko, piękne miejsce, piękne Wy :) Pozdrawiam 🙌

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com