Modelka Joanna Krupa ostatnio stała zbyt popularną w mediach. Dwa miesiący temu narodziła świętną coreczkę Ashę-Leigh i z tego momentu zaczęła dzielić się informacją dotyczące macierzyństwa. Pokazywała bajeczny pokoik córki, jej ubrania, zabawki, jedzenie, a w święto Bożego Narodzenia zrobiła z nią selfie, gdzie bardzo dobrze widać, jak matka i córka podobne do siebie. 

Vikki Gabor pokazała swojego brata

Święta w tym roku Krupa spędza ze całą swoją rodzina w Ameryce. A od niedawna okazało się, że matka gwiazdy- pani Jolanta na drugi dzień święta miała urodziny. Nie tracąc tej możliwości, modelka wystawiła w Instagram jej zdjęcie i napisała dobroduszne słowa:

„Wszystkiego najlepszego dla najlepszej kobiety, jaką znam. Kocham cię bardziej niż słowa mogą to opisać. Dziękuję, że wychowałeś mnie na kobietę, którą jestem dzisiaj. Mam nadzieję i modlę się, aby Asha-Leigh dorastała i stała się dla mnie moim najlepszym przyjacielem. Kocham cię mamo"

Matka Joanny Krupy świętuje urodziny

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Matka Joanny Krupy ze swoją wnuczką

W tym roku pani na pewno ma niezwykle urodziny, dlatego że stała szczęśliwą babcią i na zdjeciu cieple trzyma swoją wnuczkę. 

Tomasz Torres i Paulina Łaba wzięli ślub

Pod postem natychmiast pojawiło się wiele komentarzy:

"Babcie są najlepsze na świecie, Babcias are the best, Babcia najlepsza"

My tak samo życzymy pani Jolance wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! 

Wcześniej pisalismy o tym, jak psy i dziecko w jednym domu. Jak poradziła sobie Joanna Krupa? O modelce Joanny Krupy w ostatnich czasach stało zbyt głośno, a wszystko z tego powodu, że ona urodziła świetną córeczkę Asha-Leigh Nunes. Wszędzie publikują wiadomości z nią związane. Gwiazda przyznaje się, po narodzeniu dziecka jej życie całkowiecie się zmieniło. Na pierwszym miejscu teraz dla niej jest takie pojęcie, jak macierzyństwo. I Joanna stara się zrobić wszystko, aby byc dla swojej córki dobra mamą. Więcej na ten temat, czytaj tu. 

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com