Martyna Wojciechowska znana w Polsce, jako świetna dziennikarka z wiekiem sercem. Prowadzi ona przez wielu ulubiony program, który nazywa się Kobieta na krańcu świata. Tam ona podróżuje w wiele krajach i daruje wszystkim swoją miłość i ciepło.

Przez długi czas nie mogliśmy zobaczyć obok gwiazdy je mężczyznę. Kiedy nie stało jej męża Jerzy Błaszczyka, z którym ona ma córkę Marię, Martyna nie mogła zamienić opuszczone miejsce żadnym innym mężczyzną. Aż w końcu, w 2018 roku stało wiadomo, że Wojciechowska zaczęła spotykać się z Przemysławem Kossakowskim. Media coraz bardziej chcieli zobaczyć ich razem.

Ewa Chodakowska pokazała swoją garderobę

Obecnie, w świątecznym klimacie Martyna wystawiła rodzinne zdjęcie, gdzie ona, Przemysław i jej córka Maria odpoczywają w górach. To oczywiście stało dla wszystkich zrozumiałą oznaką tego, że para ma poważny stosunek do siebie. Po wigilijnych świętach trójka zdecydowała wybrać się na Dolomity, aby spalić swoje kalorii.

Martyna Wojciechowska ze swoją rodziną

"UWAGA! Kolorowa wilcza wataha grasuje na stokach! Jakoś te świąteczne dania trzeba w końcu spalić A jak u Was?” - napisała dziennikarka w swoim Instagram.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Ludzi cieszą się z tego powodu, że Martyna Wojciechowska dobrze spędza czas ze swoją kochaną rodziną. 

Marta Manowska dostała nowy program

Martyna Wojciechowska pokazała swoją rodzine


Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Ewa Chodakowska pokazała swoją garderobę. Wiadomo, że każda gwiazda show-biznesu ma w swoim domu wielką garderobę. Na kolejnym swoim publicznym wyjściu muszą wyglądać niepowtarzalnie. Dlatego warto mieć w domu kilka metrów kwadratowych, aby umieścić wszystkie swoje rzeczy. Więcej na ten temat, czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com