Wiadomo, że każda gwiazda show-biznesu ma w swoim domu wielką garderobę. Na kolejnym swoim publicznym wyjściu muszą wyglądać niepowtarzalnie. Dlatego warto mieć w domu kilka metrów kwadratowych, aby umieścić wszystkie swoje rzeczy.

Vikki Gabor pokazała swojego brata

Ewa Chodakowska jest znaną polską fitness trenerką, wydaje się, że cała jej szafa to tylko sportowe rzeczy. Natomiast gwiazda, jak i każda kobieta lubi mieć przy sobie kilkanaście ubrań, różnego rodzaju i typu. Ostatnio zamieściła zdjęcie, na którym pokazała swoją ogromną garderobę. I powiemy wam, że nawet sama bohaterka Carrie Bradshaw z filmu Sex w wielkim miejsce, nie miała tyle ciuchów.

Meghan Markle i ksiaze Harry zabrali Archi na świętny kurort

Gwiazda pozuje się na zdjęciu w pięknej czerwonej sukience. Na talii ma szeroki czarny pasek. Do obrazu dopasowała czarne szpilki. Ale na pewno poszczególną uwagę  zwrócono na tło. Możemy zobaczyć ile rzeczy ma Ewa Chodakowska. Każda koszula wisi na drżeniu od ciemnego do jasnego. Wydaje się, że gwiazda zwróciła się do perfekcjonisty, aby ten idealnie rozłożył jej rzeczy. Swoje foto, Ewa podpisała:

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Ewa Chodakowska i jej garderoba

Ewa Chodakowska

"Noworoczne postanowienia. Jak utrzymać porządek w garderobie? Długo szukałam na to sposobu i nic.. Życie na walizkach nie ułatwiało sprawy. Potrafiłam zrobić pierdolnik w 10 minut.. który później sprzątałam godzinami. TO DOPIERO JEST TALENT!Ale, ale!! KONIEC Z TYM Mam pomysł. Bo wiesz.. Tak Wam obiecuje od lat, ze będę wrzucać częściej moje stylizacje, ale patrząc na zdjęcia stylizacji gwiazd i blogerek, na te piękne i profesjonalne aranżacje, całe fotoprodukcje, szybko mi się odechciewało takiego przedsięwzięcia .. Przy moim deficycie czasu, nie było na to miejsca. Ha! Zatem co powiesz na amatorkę prosto z mojej garderoby?"

Najprawdopodobniej Chodakowska wybierała dla siebie obraz na Sylwestra. Zatrzymując się na krótkiej, seksownej sukience, celebrytka postanowiła zrobić sesję zdjęciową. Jak wam garderoba Chodakowskiej, chcielibyście taką?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com