Anna German była jedną z największych polskich gwiazd estrady. Każdego zachwycała swoim talentem. Okrzyknięto ją "najlepszym głosem pokolenia". Artystka zmarła zbyt wcześniej, miała jedynie 46 lat. Powodem stał mięsiak kości, który stał skutkiem awarii samochodowej (wynikła ona we Włoszech w 1967 roku). Po sobie zostawiła milionów fanów, matkę, męża oraz jedynego syna Zbyszka. 

Oliwia Bieniuk pozuje bez stanika. To już kolejna odważna sesja nastolatki

anna german
anna german

Jak ułożył się los Zbiegniewa Tucholskiego, jedynego syna Anny German?

Po tym, jak powstał serial o Annie German, wszyscy zaczęli się interesować tym, gdzie teraz znajduje się syn Zbigniew Tucholski. Chłopak studiował  historię techniki i bibliotekoznawstwo. Pracował w Katedrze Transportu Szynowego Wydziału Transportu Politechniki Śląskiej w Katowicach. Organizował konferencje naukowe i sympozja, a także brać udział w spotkaniach kolekcjonerskich. Ostatnio pełnił funkcję rzeczoznawcy w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Po premierze serialu dziennikarze próbowali znaleźć kontakt Zbigniewa Tucholskiego. Natomiast mężczyzna całkiem unika życia publicznego. Pewnego razu udzielił jedynego wywiadu.

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ewa Farna pokazała dwa różnych zdjęcia - z filtrem i bez. Piękna jest zawsze!

zbigniew tucholski
zbigniew tucholski

To dla mnie zbyt osobiste. Nie chcę, aby łączono mnie z Anną German. Ja to ja i nie potrzebuję żadnego rozgłosu. Może to i dziwne, ale nie chcę, aby o mnie mówiono, pisano, kojarzono z karierą mamy -powiedział do tygodnika "Angora". 

Mężczyzna całkowicie odmawia rozmawiać o swojej matce. Wciąż mieszka z ojcem na Żoliborzu, w Warszawie. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com