Marcelina Zawadzka nie narzeka na brak popularności i propozycje zawodowe. Miss Polonia nie tylko zadziwia swoją piękną urodą, ale także inteligencją i humorem, czym zyskała przychylność widzów.

Brakuje jej jedynie szczęścia w miłości. Narazie nie udało się jej stworzyć związku na stałe, choć jak przyznaje nie szuka na siłę. Wierzy, że w odpowiednim momencie jej życia stanie na jej drodze ktoś z kim będzie mogła zbudować trwałą relacje.

Dlaczego Marcelina Zawadzka zrezygnowała z międzynarodowej kariery?

W ostatnich dniach na profilu Marceliny pojawiła się informacja o ślubie jej siostry Karoliny. Miss Polonia postanowiła podzielić się z fanami tą szczęśliwą nowiną prezentując przy tym kreacje, w jakich wystąpiły obie Panie.

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Podobieństwo między siostrami jest uderzające, a obie panie wyglądały niesamowicie. Jakie jest Wasze zdanie?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com