Cezary i Edyta Pazura są szczęśliwym małżeństwem od 2009 roku. Przez jakieś czas para powitała córkę Amelię. W 2013 roku na świat pojawił się synek Antoni. A w czerwcu, 2018 roku urodziła się córka Rita. Przez pewien czas Edyta zajmowała się dziećmi i domem, a teraz jest menadżerką i prowadzi swojego własnego bloga Maybe Baby.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła urodziny Antka. Aktorka opublikowała zdjęcie syna z dzieciństwa

Poznali się przypadkowo. Cezary wracał się z Krakowa pociągiem. Jak opowiadał w rozmowie z Vivą, "najpierw planowałem, że będę wracał samolotem, ale kiedyś pięć godzin czekałem na lotnisku z powodu mgły. Postanowiłem więc, że pojadę pociągiem". W pewnym momencie zobaczył tam piękną, młodą blondyneczkę. 

Cezary Pazura opublikował wspólne archiwalne zdjęcie z Edytą

W swoich mediach społecznościowych aktor podzielił się archiwalnym zdjęciem. Możemy zobaczyć, jak Edyta wyglądała, kiedy miała jedynie 20 lat. To był 2008 rok, była to ich wspólna wycieczka do Ameryki. 

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Jolanta Kwaśniewska przekazała przykre informacje

Dokładnie 13 lat temu (2008). W tle Chicago z zamarzniętym częściowo Jeziorem Michigan. Częściowo, bo stopiła go nasza miłość. Wtedy to były zimy! Prawie jak teraz #love #miłość #zakochani -napisał gwiazdor. 

Pod zamieszczonym postem pojawiło się mnóstwo serduszek i komentarzy od fanów Pazury.

Dlaczego Magda Narożna nie zmienia nazwisko po rozwodzie? Magda Narożna najbardziej jest znana z zespołu "Piękni i Młodzi". Założyła go w 2012 roku razem ze swoim byłym mężem, Dawidem Narożnym. W 2019 roku para poinformowała o tym, że się rozstają. Chociaż ich rozwód ani jak nie musiał wpłynąć na pracę, jednak Dawid został całkowicie wycofany z grupy. 

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com