Ulubienica widzów, Basia Kurdej-Szatan jest znana z tego, że lubi się czasem dobrze zabawić.

Co więcej, aktorka nie kryje się z tym i chętnie dzieli się z fanami relacjami ze wspólnego picia wyskokowych trunków ze swoimi znajomymi. Jedną z jej ulubienic do spędzania czasu przy drinkach jest Anna Mucha, czyli koleżanka z planu „M jak miłość”.

Basia Kurdej – Szatan zastąpiona przez koleżankę z serialu!

Popularne wiadomości teraz

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

"Każdego dnia widziałem moją żonę siedzącą na kanapie z włączonym telefonem: jestem tym zmęczony, muszę coś zmienić"

"Nowa żona mojego byłego męża oskarża mnie o to, że on nie płaci alimentów: jest po prostu bezwstydny"

Jednak pić trzeba z głową, by nie stracić kontroli nad głową i ciałem, dlatego w tym roku Kurdej-Szatan na łamach „Faktów” podzieliła się swoimi sposobami na długie picie. Co robić, by nie obudzić się jutro z kacem?

"Trzeba koniecznie się nastawić na dobrą zabawę. Bez tego ani rusz! Pamiętajmy, żeby dobrze jeść już dzień przed imprezą. Balowanie na pusty żołądek, może się po prostu źle skończyć. I trzeba też pić dużo wody. Nie tylko przed imprezą, ale i w trakcie! Mało kto o tym pamięta, a według mnie to klucz do dobrej zabawy!" – zdradza Kurdej-Szatan.

Disco Polo powraca: kto wystąpi na Sylwestra w tym roku?

W końcu wielu z nas sylwestrową noc spędzi właśnie z Basią na Sylwestrze z Polsatem, którego aktorka będzie prowadzić, dlatego może faktycznie warto wziąć sobie jej wskazówki do serca?

Z drugiej strony, ciekawe, czy Basia sama zastosuje się do swoich rad.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com