Aktorka Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży! Jakiś czas temu gwiazda oficjalnie poinformowała o tym, że spodziewa się drugiego dziecka. 

Jeszcze nie wiemy, czy to dziewczynka, czy chłopiec. Płeć maleństwa poznamy za dwa tygodnie. Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa - powiedziała Kaczorowska w rozmowie z mediami.

Anna Wendzikowska podczas tańca na rurze odsłoniła zbyt dużo. Odważny kadr dziennikarki rozpowszechnił się w sieci

Agnieszka Kaczorowska pozuje z ciążowym brzuszkiem na plaży

Obecnie Agnieszka razem ze swoją rodziną wyjechała na świetny urlop na Malediwy. W swoich mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie, gdzie chwali się swoimi ciążowym krągłościami. Na sobie ma dwuczęściowy strój kąpielowy, który składa się z jasnej góry i dopasowanego dołu, który przykryła pareo. Pięknie trzyma się swojego brzuszka.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Całkiem ładnie i całkiem ciepło tu… Uciekliśmy daleko. I przesyłamy Wam dużo słońca! Kto chce, niech łapie, a kto nie chce, niech się wyloguje na najbliższe 10 dni… -napisała Kaczorowska.

Takim kobietom trudniej jest oprzeć się miłosnej prowokacji 

"Jaka szczuplusieńka. Ciąża jest dla ciebie ślicznym dodatkiem. Odpoczywaj Agusia","Jak pięknie. Przywieźcie do nas trochę ciepełka", "Jej, jak cudownie! Udanego wypoczynku!" -pisali swoje komentarzy fani Kaczorowskiej. 

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com