Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr pobrali się sześć lat temu. Obydwoje byli jednak po przejściach. Zarówno aktor, jak i Katarzyna, która jest dietetykiem, posiadali dzieci z poprzednich związków. Ona - syna Stanisława, który miał wtedy zaledwie dwa lata, a Maciej Stuhr córkę Matyldę, która była wówczas nastolatką. To właśnie dziewczyna najtrudniej przeżyła nowy związek ojca.

Stasiek miał dwa lata, gdy zaczęliśmy być razem. Dla niego to była normalność, takie życie w dwóch domach. Dla Matyśki, która była wtedy nastolatką i przechodziła naturalny okres buntu, było to nieco trudniejsze. Mam wrażenie, że jakoś nam się to udało. Dla nas dorosłych było to łatwiejsze, bo wiedzieliśmy, że po prostu się kochamy – mówiła w Kulisach sławy.

Dziś jednak dzieci Katarzyny, jak i Macieja akceptują teraźniejszą sytuację. Co więcej, Katarzyna i Maciej doczekali się wspólnego syna Tadeusza, który urodził się w 2016 roku.

Maciej Stuhr zakpił z Doroty Wellman. Prowadzącej „DDTVN” nie bardzo się to spodobało

Katarzyna Błażejewska-Stuhr stroni jednak od kamer i rzadko pojawia się u boku męża. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i pojawiła się na salonach wraz z ukochanym. Trudno było nie zauważyć, że piękna partnerka Macieja Stuhra zmieniła fryzurę. Kobieta zrezygnowała z grzywki, obcięła nieco włosy i zmieniła ich kolor.

Popularne wiadomości teraz

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Maciej Stuhr z żoną na premierze teatralnej

Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Ka

Katarzyna Błażejewska - Stuhr przed metamorfozą

Jak oceniacię tę zmianę?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com