Cezary Pazura jest to znany polski aktor. Zagrał w takich filmach, jak:V.I.P.PsyPolska śmierćPsy 2. Ostatnia krewNic śmiesznegoTatoKilerSaraSzczęśliwego Nowego JorkuSztosKiler-ów 2-óchAjlawjuChłopaki nie płacząE=mc²Kariera Nikosia DyzmyShowSztos 2, Psy 3. Trzykrotnie żonaty. Pierwsza żona Żaneta, z która Cezary ma córkę Anastazję. Gruga żona Weronika Marczuk. Z nią rozstał się w 2007 roku. Obecnie jest mężem młodszej o 26 lat Edytę Zając, z którą ma trójkę dzieci:  Amelię, Antoniego Józefa i Ritę. 

Wiktoria Gąsiewska pozuje w samej bieliźnie. Fani są zachwyceni!

Cezary Pazura opublikował zdjęcie z czasów młodości

Aktor jest bardzo aktywny w swoich social mediach. Na Instagramie ma ponad 300 tysięcy obserwujących. Ostatnio aktor pochwalił się wyjątkoym zdjęciem, zrobionym kilka lat temu. Młody, pozuje w białym T-shircie z krótkim rękawkiem odsłaniającym umięśnione ręce.
 
Wspomnienie: lipiec 2007 rok. Od dwóch miesięcy znałem Edytkę. Powrócił humor i dobre samopoczucie. W sumie trwa do dziś. W sercu zawsze lato. Miłego dnia wszystkim zakochanym! -napisał Pazura.

Pod zdjęciem oczywiście nie zabrakło komentazy od fanów: Zdrową łapkę Wuja miał wtedy Młody, napakowany i jeszcze bogaty, Była forma.
 
Tak samo czytaj o tym, jak Marcelina Zawadzka odważnie eksponuje swoje wdzięki. Marcelina Zawadzka jest polską modelką, prezenterką, osobowiścią telewizyjną. Prowadziła programy: Projektanci na start dla Fox Life i Dendżer dla TVN Turbo. W 2015 została prezenterką Telewizji Polskiej; współprowadziła program śniadaniowy Pytanie na śniadanie. Kontynuację możesz przeczytać w naszym artykule. 
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com