Paulla, czyli Paulina Ignasiak, jest polską piosenkarką. Urodziła się 30 stycznia 1979 roku. Jest absolwentką szkoły muzycznej w klasie gitary klasycznej i fortepianu. Na swoim koncie ma dwa albumy studyjne. Za jej najbardziej znane utwory uznaje się ,,Od dziś’’, ,,I prosto w serce’’ oraz ,,Nigdy o Tobie nie zapomnę’’. Prywatnie ma syna Adama ze związku z gitarzystą Adamem Konkolem.

Agnieszka Włodarczyk i jej mąż zarazili się koronawirusem

Paulla chwali się swoją piękną sylwetką w bikini

Piosenkarka Paulla właśnie wybrała się na urlop na Dominikanę. W swoich mediach społecznościowych gwiazda chwali się zdjęciami swojego pięknego ciała w czerwonym, seksownym stroju kąpielowym. Paulla tylko jakieś czas temu skończyła 42 lat i teraz wygląda oszałamiająco!

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Lech Wałęsa już po operacji. Jaki jest stan zdrowia byłego prezydenta?

Pod zdjęciami celebrytki pojawiły się mnóstwo komentarzy od zachwycających się fanów:

Śliczna, Piękne tam macie 😘 udanego urlopu, Paulla❤️kocham cię, kocham cię sprawiasz, że rozpływam się, Figurka piękna, O matko! Jaka figura! Zazdroszczę x100.

Tak samo czytaj o tym, jak Edyta Pazura pokazała zdjęcie w bikini. Pazurowie obecnie odpoczywają poza Polską na rajskich wakacjach. Ostatnio na Instagramie Edyty pojawiło się odważne zdjęcie, gdzie ona pozowała w bikini. Jak się okazuje, strój kąpiełowy jest jej własnej marki Sky and Soul. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com