Małgorzata Rozenek-Majdan to najbardziej znana celebrytka w polskim show-biznesie. Po raz pierwszy w mediach pojawiła się w 2007 roku. Wtedy zagościła w programie Zacisze gwiazd na antenie TVP. W latach 2012-2014 stała prowadzącą programu Perfekcyjna pani domu, który był emitowany na TVN.

Prywatnie była związana z aktorem Jackiem Rozenkiem. Z nim Małgosia ma dwóch synów: Tadeusza i Stanisława. Teraz jest związana z pikarzem Radosławem Majdanem. W czerwcu 2020 roku powitała z nim wspólnego dziecka -Henia Majdana.

Edyta Górniak odradza synowi maturę

Chociaż od trzeciego porodu celebrytki minął prawie rok, Małgosia juz aktywnie zaczęła się zajmować swoim ciałem. W swoim nowym programie Rozenek cudnie chudnie pokazuje, jak wraca się do formy sprzed ciążą. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, z jakich trzech rzeczy trzeba się zrezygnować, aby pozbyć się dodatkowych kilogramów:
 
Namawiam do rezygnacji tylko z 3 rzeczy – możesz żyć tak jak żyjesz. Możesz robić wszystko to, na co masz ochotę, pod warunkiem, że zrezygnujesz z cukru, mięsa i alkoholu. Jeżeli uda się się odstawić, nie mówię, że na raz, i że jednocześnie, ale dojść do sytuacji w której nie jesz cukru, nie jesz mięsa i nie pijesz alkoholu, wtedy otwiera się zupełnie inna przestrzeń, zdrowy tryb życia, który naprawdę jest widoczny nie tylko na ciele, ale i w głowie.
Wcześniej w rozmowie z Faktem celebrytka wspominała ten wspaniały czas, kiedy była w błogosławionym stanie. Mogła wtedy jeść, to co chce:
 
Z ogromnym rozrzewnieniem wspominam czasy ciąży. Mogłam wtedy wstać z łóżka, jeść bułeczki z czekoladą, popijać je kakao i czułam się cudownie. Czułam, że trzeszczę i podobało mi się to.
Gwiazda tak samo zdradza, że ciąża to był jeden ze wspaniałych okresów w jej życiu:
 
Okres ciąży był dla mnie jednym z najcudowniejszych momentów w życiu.
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com