Wczoraj Andrzej Piaseczny opublikował na swoich social mediach przejmujący filmik ze szpitala. Piosenkarz podłączony do tlenu wyznał, że jego hospitalizacja wiąże się z zakażeniem SARS-CoV-2. Wokalista chciał w ten sposób nawołać społeczeństwo do rozwagi, bowiem w jego przypadku Covid-19 bardzo źle wpłynął na jego samopoczucie.

Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może się z nami wydarzyć.(...)Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj - mówił Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny w ciężkim stanie. Muzyk opublikował nagranie ze szpitala

Jakie reakcje wywołało nagranie Andrzeja Piasecznego wśród internautów? Bardzo skrajne. Część osób życzyło zdrowia piosenkarzowi, a część wyśmiała go, sugerując, że piosenkarz wcale nie jest chory, a wirus to fikcja. Do tej drugiej grupy zaliczyła się najpopularniejsza chyba korona-sceptyczka, a mianowicie Viola Kołakowska, aktorka i partnerka Tomasza Karolaka.

Popularne wiadomości teraz

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły…Co to jest za obrzydliwa propaganda… Do czego się posuną? Co za to dostałeś? – skomentowała nagranie Andrzeja Piasecznego na swoim Instastories.

Brytyjska odmiana koronawirusa coraz powszechniejsza w Polsce. Jakie daje objawy?

Jak widać, teorie spiskowe na temat SARS-CoV-2 mają się wciąż bardzo dobrze. Co więcej, nie da się ukryć, że słowa Violi Kołakowskiej są krzywdzące. Każdy ma swoje zdanie, jednak takie słowa kierowane do osoby chorej nie są zbyt miłe, a jeszcze niedawno aktorka ta pozowała z takim oto hasłem:

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com