Polski piosenkarz Andrzej Piaseczny zakazył się koronawirusem. W swoich mediach społecznościowych gwiazdor opublikował nagranie ze szpitala, że zachęcił każdego przestrzegać zasad kwarantanny.

Blanka Lipińska ma nowy kolor włosów. Pisarka znów szaleje nad swoim wyglądem

"Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, który dosłownie mają w nosie to, co z nami może się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po dziesięciu dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj. Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy się spotkać na koncertach, ale to przecież wszystko wróci" -powiedział Piasek na Instagramie. 

Po nagraniu można zobaczyć, że wokalista ciężko znosi chorobę. Jest podłączony do aparatury tlenowej.

"Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny. Bardzo też dziękuję wszystkim, którzy naprawdę z pasją i zaangażowaniem się mną tutaj zajmują. Zdrowia" -powiedział na koniec Andrzej Piaseczny. 

Popularne wiadomości teraz

Firma sprzątająca posprzątała jego dom. Efekt wprawia w osłupienie

Ogórki konserwowe idealny przepis na zapasy zimowe

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

8-letnia modelka i 13-letni bloger chwalą się „związkiem” w sieci. Publikują nawet zdjęcia z łóżka

Andrzej Piaseczny jest polskim piosenkarzem, autorem tekstów i osobowością telewizyjną. Wydał kilkanaście albumów studyjnych: PiasekPopersAndrzej PiasecznyJednym tchem15 dniSpis rzeczy ulubionychTo co dobre. Piaseczny to zdecydowanie wokalista o ogromnej liczbie fanów. Zachwyca swoich słuchaczy swoja muzyką. Jest również uwielbiany za sprawą programów telewizyjnych, w których jest jurorem.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com