Blanka Lipińska od pewnego czasu stała jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych osób w polskim show-biznesie. Cała Polska i nie tylko zapoznała się z jej słynną, romantyczną opowieścią "365 dni". Z tego został nakręcony film, gdzie główną rolę zagrał włoski aktor Michelle Maroone. 

Paulina Młynarska w ogniu krytyki. Spotkała się z falą hejtu po swojej mastektomii

Blania jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Codziennie na Insta Story publikuje nagranie, gdzie najpierw powie "Dzień dobry! To będzie piękny dzień", a później zaczyna opowiadać o tym, co się wydarzyło u niej w życiu. Pisarka jest zawsze bardzo szczera ze swoją publicznością. Często dzieli się zdjęciami z urlopów oraz tym, jak eksperymentuje nad swoim wyglądem. 
 
Tak między innymi przeszła zabieg wycięcia torebek tłuszczowych z policzków, wolumetrię twarzy, wydłużyła brodę, powiększyła usta i piersi, stosowała botoks. A jakiś czas temu nawet skorzystała się z procedury, która się nazywa metoda bondingu (wydłużanie zębów).
 

Blanka Lipińska zmieniła kolor włosów

Polska pisarka wcześniej miała chłodne odcienie blondu. Teraz Lipińska postanowiła na znaczną zmianę w swoim wyglądzie, a mianowicie odważyła się na ciemniejszy kolor.
Pytacie mnie o kolor włosów, jaki mam aktualnie. Nie mam zielonego pojęcia, no przecież to Anka wie, więc Anki pytajcie. Jeżeli mam świeżo umyte włosy i nie mam na nich tony produktów, to nawet się nie mogę uczesać, bo ja mam straszne sypkie, proste i takie bardzo się lejące włosy – skomentowała pisarka kilka godzin po metamorfozie -mówiła na Instagramie.
Jak wam się podoba nowy kolor włosów Blanki Lipińskiej?
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com