Michał Wiśniewski w swoim życiu był żonaty aż cztery razy. W związku z Mandaryną (Martą Wiśniewską) ma dwójkę dzieci: Xaviera Michała i Fabienne Martę. A owocem związku z Anną Świątczak to są dwie dziewczynki: Etiennette Annę i Vivienne Viennę. W 2019 roku rozstał się z Dominiką Tajner. Z nią Wiśniewski znajdował się w związku przez 7 lat. Obecnie piosenkarz ma obok siebie nową, już piątą żonę, Polę. Całkiem niedawna para powitała wspólnego synka Falco Amadeusa.

Kasia Tusk pokazała swoją sypialnię

Michał Wiśniewski pokazał swoich synów

Wtedy, gdy Wiśniewski znajdował się w związku z Dominiką Tajner, "był tak samo ojcem" i dla jej syna Maksymiliana. Jakoś w rozmowie z mediami opowiadał o tym, jakie relacje ma z chłopakiem.
 
Moja cała rodzina się cieszy na tego maluszka, więc będę się musiał nim podzielić. To jest też ciekawe doświadczenie dla Xaviera, Fabienne i pozostałych dzieciaków. Nasza rodzina w końcu będzie się składać z dziesięciu osób, bo Maksa (syna Dominiki Tajner – przyp. red.) zawsze też będę traktował jak część swej rodziny.
Z ostatniego wpisu na Instagramie Wiśniewskiego można się dowiedzieć, że wokalista nadal komunikuje się z synem swojej byłej żony Dominiki. Na zdjęciu widać, jak Maksymilian i Xavier Wiśniewski siedzą przy jednym stole i koncentrują się na grze.
 
Brother(s) from another mother (tłum. bracia od innej matki) @wisniv @maks_idzik #pokerface #poker #razem #jedenzawszystkichwszyscyzajednego #patchwork #rodzina – podpisał Michał Wiśniewski.
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com