Ewa Kasprzyk to znana polska aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Przez 36 lat była związana z Jerzym Bernatowiczem. Z nim aktorka powitała córkę Małgorzatę Bernatowicz, która jest piosenkarką. W ubiegłym roku Ewa wzięła rozwód, a teraz jest ponownie zakochana. Wybrankiem jest Michał Kozerski. Z nim się poznała w Turcji, gdzie pracował jako trener delfinów. 

Syn Moniki Zamachowskiej walczył z ciężką chorobą. Tomasz opowiada o wszystkich szczegółach w sieci

ewa kasprzyk
ewa kasprzyk

Wczesniej w rozmowie z mediami Kasprzyk powiedziała o tym, że się zaręczyła ze swoją nową miłością. 

Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam. To się stało w Atenach, pod Akropolem. Znowu jestem gotowa do skoku, z asekuracją! 

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne doświadczenia Pauliny Smaszcz i jej synów. "Myślisz, że mają w ogóle siłę do tego"

Lara Gessler otwarcie opowiada o relacji z matką. Smutne fakty ujrzały światło dzienne. "Nie widuje się z wnukami"

Co łączy wdowę po Krzysztofie Krawczyku i jego menedżera. Prawda wyszła na jaw

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Ewa Kasprzyk planuje aż trzy wesela

Ostatnio zakochana para, Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski udzieliły wywiadu dla Jastrzab Post, gdzie zdradziła, że planuje świętować aż trzy wesela. I co ważne będą one w trzech różnych miejscach:

Wyobrażam sobie piękny ślub. Przede wszystkim wyobrażam sobie scenerię – może to być brzeg morza, gdzieś w Afryce z ludnością tubylczą. Nasi znajomi. To jest tak – ślub jest nasz, ale wesele jest dla znajomych. Wszyscy chcą przyjechać na to nasze wesele. Także chyba trzeba będzie zrobić 3 wesela – jedno w Polsce, drugie w Tajlandii, bo tam też mamy znajomych, a trzecie w Afryce.

Viola Kołakowska wyśmiewa chorego Andrzeja Piasecznego: „Kiepski aktor z ciebie Andrzej”

Aktorka już nawet wie, jaką suknię będzie mieć:

Najlepiej byłoby mieć jedną suknię, która będzie bardzo długa. I na każde wesele po prostu ją skracać. Żeby było praktycznie. Na tym ostatnim weselu już bym miała taką mini-mini. W tej wodzie dokonalibyśmy obrzędu zaślubin.

ewa kasprzyk ze swoim partnerem w rozmowie z Jastrzab Post
ewa kasprzyk ze swoim partnerem w rozmowie z Jastrzab Post

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com