Ewa Kasprzyk to znana polska aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Przez 36 lat była związana z Jerzym Bernatowiczem. Z nim aktorka powitała córkę Małgorzatę Bernatowicz, która jest piosenkarką. W ubiegłym roku Ewa wzięła rozwód, a teraz jest ponownie zakochana. Wybrankiem jest Michał Kozerski. Z nim się poznała w Turcji, gdzie pracował jako trener delfinów. 

Syn Moniki Zamachowskiej walczył z ciężką chorobą. Tomasz opowiada o wszystkich szczegółach w sieci

ewa kasprzyk
ewa kasprzyk

Wczesniej w rozmowie z mediami Kasprzyk powiedziała o tym, że się zaręczyła ze swoją nową miłością. 

Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam. To się stało w Atenach, pod Akropolem. Znowu jestem gotowa do skoku, z asekuracją! 

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

"Moja teściowa nie ma dość przypominania mi, jaką złą gospodynią jestem dla jej syna: „Nie można ci ufać z kotkiem”

„Marzyłam, że życie z bogatym mężczyzną to bajka, ale tak naprawdę nie wiedziałam, jak go zostawić: nawet pieniądze mnie nie powstrzymały”

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

Ewa Kasprzyk planuje aż trzy wesela

Ostatnio zakochana para, Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski udzieliły wywiadu dla Jastrzab Post, gdzie zdradziła, że planuje świętować aż trzy wesela. I co ważne będą one w trzech różnych miejscach:

Wyobrażam sobie piękny ślub. Przede wszystkim wyobrażam sobie scenerię – może to być brzeg morza, gdzieś w Afryce z ludnością tubylczą. Nasi znajomi. To jest tak – ślub jest nasz, ale wesele jest dla znajomych. Wszyscy chcą przyjechać na to nasze wesele. Także chyba trzeba będzie zrobić 3 wesela – jedno w Polsce, drugie w Tajlandii, bo tam też mamy znajomych, a trzecie w Afryce.

Viola Kołakowska wyśmiewa chorego Andrzeja Piasecznego: „Kiepski aktor z ciebie Andrzej”

Aktorka już nawet wie, jaką suknię będzie mieć:

Najlepiej byłoby mieć jedną suknię, która będzie bardzo długa. I na każde wesele po prostu ją skracać. Żeby było praktycznie. Na tym ostatnim weselu już bym miała taką mini-mini. W tej wodzie dokonalibyśmy obrzędu zaślubin.

ewa kasprzyk ze swoim partnerem w rozmowie z Jastrzab Post
ewa kasprzyk ze swoim partnerem w rozmowie z Jastrzab Post

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com