Monika Zamachowska jest polską dziennikarką, prezenterką. Była prowadzącą, autorką i współautorką programów Kulty popkultury, TeleadwokatEuropejczycyStrefa otwartaWitaj, EuropoEuropa da się lubićOrzeł czy reszta? i Wstęp Wolny. Od 2013 do 2019 roku była prowadzącą programu "Pytanie na śniadanie". Prywatnie była trzykrotnie zamężna. Z drugiego małżeństwa ma dwoje dzieci, Tomasza i Zofię. 

Daniel Martyniuk został skazany przez sąd. Zenek Martyniuk już nie może tego wytrzymywać

monika zamachowska
monika zamachowska

Syn Moniki Zamachowskiej walczył z ciężką chorobą

20-letni syn Zamachowskiej, Tomasz Malcom, też probuje swoich sił w show-biznesie. Już mogliśmy go zobaczyć w takich produkcjach, jak: serial paradokumentalny "Szkoła” emitowanym na antenie TVN oraz na zaproszenie Dawida Kwiatkowskiego wystąpił na scenie The Voice Kids". 
 
Chłopak dodatkowo jest bardzo aktywny w swoich social mediach. Ostatnio na Instagramie podzielił się zbyt intymną informacją o swoim zdrowiu, jak i życiu prywatnym. Jak się okazuje, Tomasz cierpiał na depresję. 
Sprawa wygląda tak: nie byłem świetnym chłopakiem. Niektóre z moich dziewczyn zdradzały mnie i po zerwaniu na początku 2020 roku byłem w depresji i emocjonalnie zamknięty.

Później był uzależniony od alkoholu.
 
Chciałem się uporządkować, zanim zacznę cokolwiek z kimkolwiek. Zacząłem dużo pić. Pomyślałem: To kolejny powód, aby z nikim się nie angażować. Nie chciałem, żeby jakakolwiek dziewczyna była ze mną w tym bałaganie - przyznał syn Moniki Zamachowskiej.
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com