Magda Mołek jakiś czas temu zdecydowała się odejść z telewziji TVN i zacząć zupełnie nowy rozdział dziennikarskiej kariery. Gwiazda postawiła na YouTube, gdzie załozyła kanał "W moim stylu". Tam, zupełnie na swoich zasadach prowadzi wywiady z różnymi mniej lub bardziej popularnymi osobami.

W ostatnim odcinku internetowego programu pojawiła się Kayah, która opowiedziała Magdzie Mołek swoje trudne dzieciństwo, które w pewien sposób odcisnęło piętno na piosenkarce. Głównym winowajcą niemiłych wspomnień był ojciec wokalistki, który wciąż podcinał jej skrzydła.

Generalnie wszystkie słowa sprowadzały się do jednego, ich pierwotnym autorem był mój ojciec. Dlatego stało się to bardzo bolesną trampoliną. „Nie jesteś wystarczająco dobra”. To bardzo bolesne zdanie i uczucie, które się wiąże z usłyszeniem tego zdania. Potem robisz wszystko, by zasłużyć na miłość, na akceptację. Musisz cały czas udowadniać, również sobie. A sobie nie wiem, czy jesteś w stanie, bo kompleks z tyłu głowy zostanie – że jesteś niewystarczająco dobra. A jesteś wystarczająco dobra! – wyznała gwiazda.

Wojciechowska pokazała w mediach jak naprawdę wygląda ciało po ciąży. „Tak wygląda prawdziwa kobieta”

Popularne wiadomości teraz

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Był bogatym chłopakiem, więc podałam adres domu przecznicę przed moim, nie chciałam pokazać, że jestem prawie żebraczką”

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Te słowa poruszyły Magdą Mołek, która nie kryła wzruszenia. Mało kto bowiem wiedział o tym, że Kayah nie dorastała w łatwych warunkach. Jednak o trudnej relacji z ojcem, wokalistka już kiedyś wspomniała. Zrobiła to na łamach Wysokich Obcasów:

Nie miałam według niego ani talentu, ani urody. Twierdził, że jestem za brzydka, by być jego córką. Był czas, kiedy negował mnie całkowicie. (…) To było bardzo bolesne. Dziś mamy z ojcem normalną relację. Choć nie wiem, czy normalną, bo ojciec nigdy nie widział mnie na scenie. I nawet kiedy przyjechał do Polski, a ja grałam w Trójce kameralny koncert i chciałam go wyciągnąć, to wolał sobie siedzieć u mamy i pić piwo w kuchni, niż przyjść.

Wieloletnia gwiazda „M jak miłość” odchodzi z serialu. Popularna obsada coraz bardziej się kruszy

Często wydaje nam się, że popularne osoby urodziły się już jako ludzie sukcesu. Takie historie, jak Kayah pokazują, że wcale tak nie jest. Natomiast zawsze takie wyznania dają nadzieję na to, że nawet jeśli nie ma się wsparcia w rodzinie jako dziecko, można odniesć w życiu sukces.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com