Beata Kozidrak jest znaną polską wokalistką, która znajduje się na scenie od 1978 roku. Wraz z Andrzejem Pietrasem, Jarosławem Kozidrakiem i Markiem Winiarskim założyła zespół Bajm. W tym czasie bardzo szybko otrzymali sypmatię wśród ludzi. Beata Kozidrak do dzisiaj jest ulubianą przez większość. Była żona Andrzeja Pietrasa, współtwórcy i menedżera grupy Bajm. Mają dwie córki: Katarzynę Pietras i Agatę Pietras.

Kariera Magdy Narożnej nabiera tempa. Czy piosenkarka będzie mieć swój własny program na TVP?

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak wyglądają córki Beaty Kozidrak? Młodsza córka Beaty, 27-letnia Agata Pietras w swoich mediach społecznościowych pochwaliła się wspólnym zdjęciem ze swoją mamą i siostrą. Razem tulą się na tle pięknych gór. Więcej na ten temat czytaj w naszym artykule. 

Beata Kozidrak chwali się swoją willą

Piosenkarka po rozwodzie z Andrzejem Pietrasem kupiła 320-metrową willę z ogrodem w okolicach Warszawy. Teraz gwiazda najwięcej czasu spędza właśnie w tym miejscu. 

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Ostatnio Kozidrak pochwaliła się zdjęciem swojej luksusowej willy. Na foto widzimy siedząca Beatę na beżowej kanapie. Obok niej stoi drewniany stół, na którym znajdują się owoce. Pomieszczenie jest wzbogacone o złote akcenty i obrazy na ścianach.

Jasnowidz wie, czego się spodziewać i czego się bać

Wcześniej w rozmowie z mediami Kozidrak zdradziła, że bardzo lubi złoty kolor:

 Dom ma 320 metrów, otaczam się w nim tylko złotem, bo pasował mi ten kolor.

Jak wam się podoba willa Beaty Kozidrak?