Magda Narożna jest znaną wokalistką zespołu "Piękni i Młodzi". Założyła go razem ze swoim ex-małżonkiem Dawidem Narożnym. W 2019 roku para skandalicznie się rozstała. Obecnie każdy z nich ma inne życie.

Dawid znajduje się w związku ze swoją nową partnerką Joanną, która od niedawna urodziła mu syna. Magda także dobrze ułożyła sobie życie. Znajduje się w szczęśliwym związku z partnerem Krzysztofem Byniakiem i nawet przygotowuje się z nim do ślubu.

magda narożna
magda narożna

Viola Kołakowska wyśmiewa chorego Andrzeja Piasecznego: „Kiepski aktor z ciebie Andrzej”

Jak widać, dobrze się układa nie tylko w życiu prywatnym piosenkarki tak i w zawodowym.  Narożna ostatnio często gości w programach muzycznych TVP, jest też uczestniczką obecnej edycji show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ostatnio w mediach pojawiła się informacja na temat tego, że Magda Narożna może mieć swój własny program TVP

Popularne wiadomości teraz

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Portal Pudelek postanowił osobiście skontaktować się z gwiazdą. Madzia w rozmowie z dziennikarzami odniosła się do wszystkich spekulacji. 

Julia Pietrucha już nie jest z ojcem swojej córeczki. W jej życiu pojawił się nowy mężczyzna

Nie powiedziałam, że to będzie mój program. Brałam udział w programie, to była tylko informacja dla fanów. Nie było takiej propozycji. Nie wiem, czy byłabym spełniona. Może jako jurorka, ale zdecydowanie lepiej czuję się na scenie - zaznaczyła.

Magda Narożna
Magda Narożna

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com