Magda Narożna jest znaną wokalistką zespołu "Piękni i Młodzi". Założyła go razem ze swoim ex-małżonkiem Dawidem Narożnym. W 2019 roku para skandalicznie się rozstała. Obecnie każdy z nich ma inne życie.

Dawid znajduje się w związku ze swoją nową partnerką Joanną, która od niedawna urodziła mu syna. Magda także dobrze ułożyła sobie życie. Znajduje się w szczęśliwym związku z partnerem Krzysztofem Byniakiem i nawet przygotowuje się z nim do ślubu.

magda narożna
magda narożna

Viola Kołakowska wyśmiewa chorego Andrzeja Piasecznego: „Kiepski aktor z ciebie Andrzej”

Jak widać, dobrze się układa nie tylko w życiu prywatnym piosenkarki tak i w zawodowym.  Narożna ostatnio często gości w programach muzycznych TVP, jest też uczestniczką obecnej edycji show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ostatnio w mediach pojawiła się informacja na temat tego, że Magda Narożna może mieć swój własny program TVP

Popularne wiadomości teraz

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Portal Pudelek postanowił osobiście skontaktować się z gwiazdą. Madzia w rozmowie z dziennikarzami odniosła się do wszystkich spekulacji. 

Julia Pietrucha już nie jest z ojcem swojej córeczki. W jej życiu pojawił się nowy mężczyzna

Nie powiedziałam, że to będzie mój program. Brałam udział w programie, to była tylko informacja dla fanów. Nie było takiej propozycji. Nie wiem, czy byłabym spełniona. Może jako jurorka, ale zdecydowanie lepiej czuję się na scenie - zaznaczyła.

Magda Narożna
Magda Narożna

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com