Julia Pietrucha pojawiła się w mediach już w 2001 roku. Piękna dłogowłosa blondynka o niebieskich oczach i długich nogach zrobiła wrażenie swoją osobą, a także swoją grą aktorską. Jednak od kilku lat, Julia zajmuje się przede wszystkim śpiewem. W kwietniu 2016 roku wydała debiutancki album Parsley. Dwa lata później ukazała się kolejna płyta artystki Postcards From The Seaside. Oba krążki osiągnęły sukces.

8-letnia modelka i 13-letni bloger chwalą się „związkiem” w sieci. Publikują nawet zdjęcia z łóżka

W życiu prywatnym Julii Pietruchy także dzieje się sporo. Wokalistka przez 7 lat była związana z Amerykaninem, Ianem Dowem. Ta relacja jednak ostatecznie się skończyła, a pocieszył ją Mateusz Jankowski z Trójmiasta. 

Mateusz mocno wspierał Julię podczas konfliktu z Ianem. To, że mogła na niego liczyć w tak trudnym dla niej momencie, jeszcze bardziej ją do niego zbliżyło. Choć początkowo styl życia Iana wydawał się Julii atrakcyjny, z czasem zmęczyła się tułaniem z miejsca na miejsce – wyznał w magazynie Party znajomy artystki.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne doświadczenia Pauliny Smaszcz i jej synów. "Myślisz, że mają w ogóle siłę do tego"

Wzruszający napis na miejscu spoczynku Agaty Mróz. Spoczywa obok ukochanego Taty. "Bóg tak chciał"

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Relacja Julii i Mateusza była na tyle mocna, że w 2018 roku wspólnie doczekali się dziecka - córeczki Gai.

Te znaki zodiaku mają najwięcej przyjaciół. Ich po prostu nie da się nie lubić

Jednak tygodnik Życie na gorąco donosi, że Julia nie jest juz z ojcem swojej córki. Według doniesień, wokalistka latem wyruszyła w podróż ze swoim zespołem, gdzie dość blisko związała się z jednym z członków grupy, z którym podobno jest aktualnie na wakacjach.

Związek z ojcem jej córeczki należy już do przeszłości. Na wakacjach towarzyszy jej nowy partner, Michał – czytamy w tygodniku.

Wychodzi na to, że piekna Julia Pietrucha jest bardzo kochliwa!

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com