Małgorzata Ohme jest znaną polską prezenterką. Wcześniej prowadziła program Big Brother, a teraz możemy ją zobaczyć razem z Filipem Chajzerem w programie Dzień Dobry TVN. 

Sylwestrowe kreacje Maryli Rodowicz

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Ostatnio, pod czas jednego wydania programu, dziennikarka zaprezentowała się w stylizacji Meghan Markle. Od niedawna pisaliśmy o tym, jak Meghan Markle i Harry skierowali się do Canada House, gdzie odwiedzili Wysoką Komisarz Janice Charette, której podziękowali za gościnę w Kanadzie. Pod czas tego przyjęcia, księżna wyglądała w beżowym golfu i długiej, brązowej sukience. O tym możesz przeczytać w naszym artykule.

W takim samym obraniu mogliśmy zobaczyć i samą Małgorzatę Ohme. Jedna z jej fanek odrazu zapytała, czy specjalnie gwiazda założyła na siebie takie ubranie. Na co Ohme dała krótką odpowiedź - Nie. 

Poruszająca historia wiadomości na rachunku za śniadanie

Tym zdjęciem prezenterka podzieliła się w swoim Instagram. Gdzie podpisała:

"Być jak Meghan...Dzięki wszystkim za uświadomienie, że zachciało mi się być przez chwilę księżną.Oj Ohme Ohme"

Ta sytuacja okazała się bardzo śmieszną w polskich mediach. Ludzie zaczęli zostawiać różnego typu komentarzy. 

"W sumie zwolniło się stanowisko. To księżna zgapiła kreację od Pani. Ale żebyś się tylko nie pociła, jak ta księżniczka po lewej"

Bardzo dziwny zbyt okoliczności, czy wam tak się nie wydaje?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com