Od niedawna odbyła się premiera drugiego sezonu serialu "Sex Education", produkowanego przez Netflix. Z tego względu stacja zdecydowała zapytać polskich gwiazd o ich życie seksualne, wśród nich znajdowała się młoda aktorka Julia Wieniawa.

Na początek gwiazda nie chciała opowiadać o swoim intymnym życiu, natomiast później podjęła dezycję, że temat seksu nie musi być tematem tabu.

Monika Olejnik okrzyknięta najbardziej stylową babcią

Pod czas rozmowy, aktorka zdradziła różne szczegóły swojego intymnego życia. Tak na przykład, powiedziała, że jej pierwszy pocałunek był z dziewczyną! Co oczywiście się stało zaskakującym dla większości osób. Tak samo powiedziała o tym, że na temat seksu rozmawia ze swoimi siostrami młodszego wieku.

„Rozmawiam o tym z moimi młodszymi siostrami, częściej niż moja mama, bo wiem, że to jest po prostu istotne”

Córeczka Anny Lewandowskiej czeka na swoje rodzeństwo. Powiedziała mu kilka miłych słów

Najbardziej szokującym jej uznaniem było to, że gwiazda była zakochana w homoseksualistę. Wyznała, że często zdarzało się jej zainteresować osoba odmiennej orientacji seksualnej, gdyż zazwyczaj geje są bardzo przystojni i zadbani.


"Moja niezręczna sytuacja z „crushem” była taka, że okazał się być gejem…Ja mam jakąś taką tendencję, że się potrafię zakochać w gejach. Niestety, bo często jesteście tacy przystojni i zawsze żałuję, że nie jesteście hetero” - zdradziła Julia.

Jesteście w niewielkim szoku?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com