Tego dnia było wielu emerytów. Siedzieli w małych grupkach i dyskutowali o polityce. Na jednym z przystanków do wagonu weszła starsza kobieta. Była blada i ledwo stała na nogach.

Jej brzuch był tak duży, że nawet osoba bardzo daleka od położnictwa mogła stwierdzić

że była w ciąży z bliźniakami lub nawet trojaczkami. Zwykle w takich sytuacjach zawsze znajdzie się ktoś, kto ustąpi miejsca, ale tutaj wszystkie miejsca były praktycznie zajęte przez emerytów.

A dziewczyna była naprawdę zmęczona. Kierowca zwrócił na nią uwagę. Poprosił siedzącego obok mężczyznę, aby zrobił miejsce dla kobiety. Mężczyzna miał około pięćdziesiątki i wstał z niechęcią. Kierowca zaczął wypytywać młodą matkę, jak się czuje.

-"Myślę, że mam skurcze". -Dlaczego nie zadzwoniłaś po karetkę? Próbowałam, ale w panice telefon wyślizgnął mi się z rąk, upadł i się zepsuł.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż chciał rozwodu i podziału majątku, ale kiedy dowiedział się, że nic nas nie łączy, zmienił zdanie”

„Mój mąż został byłym mężem podczas miesiąca miodowego: nie ma potrzeby być tak skąpym”

„Myślałam, że matka będzie szczęśliwa, mając takich współlokatorów, ale ona tylko spojrzała na mnie, dając mi do zrozumienia, że plan był porażką”

„Po co mi jednopokojowe mieszkanie, skoro mam własną rodzinę i dzieci”

Mój mąż wyjechał w podróż służbową, więc myślałam, że dojadę tam autobusem.

- Musisz pilnie dostać się do szpitala! Kierowca przeprosił pasażerów i zjechał z trasy, aby udać się do najbliższego domu polarnego.

Żaden z pasażerów nie wyraził sprzeciwu. Ja z kolei byłem zachwycony działaniem mężczyzny.

Pisaliśmy również o: Allan Krupa pokazuje światu swoją miłość. Z nową dziewczyną na ekskluzywnej imprezie. "Miłość kwitnie"

Może zainteresuje: Stylowa rewolucja: 64-letnia Grażyna Torbicka zaskakuje suknią z wyjątkowym wycięciem. "Działanie drogich specyfików"

Przypominamy o: Z życia wzięte."Przypadkowo dowiedziałam się, że jestem adoptowaną córką, ale prawdziwe piekło zaczęło się po rozmowie z rodzicami"