Gala rozdania Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich zgromadziła wiele wybitnych postaci z branży filmowej, a jedną z nich była niekwestionowana ikona – Grażyna Torbicka.

Prezenterka nie tylko świeciła triumfem na wydarzeniu, ale również zachwyciła swoim wyglądem i niepowtarzalną kreacją.

Grażyna Torbicka weszła na czerwony dywan, ubrana w elegancką, białą suknię, która nie tylko podkreślała jej idealną sylwetkę, ale także zaskakiwała nutą asymetrii. Długa suknia eksponowała smukłe ramiona prezenterki, dodając całości wyjątkowego uroku. Zdobiona biżuteria stanowiła idealne uzupełnienie stylizacji, przełamując delikatność sukni.

Dziennikarka, której kariera telewizyjna rozpoczęła się ponad 40 lat temu, nieustannie zachwyca swoją urodą. Pomimo upływu czasu, Grażyna Torbicka prezentuje się nadal świetnie, a jej figura wzbudza ogromny zachwyt. Tajemnica jej urody tkwi w genach i zdrowym podejściu do życia.

Popularne wiadomości teraz

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

"Nawet nie rozpakowuję prezentów mojej teściowej, bo i tak zabierze je dla siebie: to dziwne, ale przyzwyczaiłam się do tego"

"Gdybym miała wybór, w ogóle nie wpuszczałabym teściowej do domu. A tego, co robi, kiedy nas odwiedza, nie mogę już znieść"

Grażyna Torbicka ujawniła, że nie stosuje ekstremalnych diet ani wyczerpujących treningów. Jej szczupła sylwetka to efekt genetyki, a regularne spacery z psem Torysem są jej ulubioną formą aktywności fizycznej. Co więcej, prezenterka przyznaje, że od lat korzysta z tych samych kosmetyków, nie wierząc w cudowne działanie drogich specyfików.

Myślę, że szczupłą sylwetkę odziedziczyłam po tacie. Nie umiem katować się treningami, dietami, żeby schudnąć. Nie jestem przeciwniczką ćwiczeń, ale sama nigdy nie byłam w żadnej siłowni czy fitnessie. Najczęściej ograniczam się do długich spacerów z psem Torysem. Nie używam się jakichś wyjątkowych kosmetyków, od lat stosuję te same. Nie wierzę w cudowne działanie drogich specyfików - zdradziła na łamach “Na żywo”.

W kwestii diety, Grażyna Torbicka kieruje się zasadami kuchni śródziemnomorskiej, gdzie warzywa odgrywają główną rolę. Unika przejadania się, zwracając uwagę na jakość jedzenia. Jej podejście do zdrowego stylu życia to harmonijna równowaga między aktywnością fizyczną a świadomym wyborem posiłków.

Grażyna Torbicka na Gali Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich nie tylko zdobyła uznanie za lata pracy w mediach, ale także zachwyciła swoim wyjątkowym stylem i podejściem do zachowania zdrowia i urody. Jej obecność na tym prestiżowym wydarzeniu była nie tylko hołdem dla polskiego kina, ale także inspiracją dla wielu fanów, dając im dowód, że piękno można pielęgnować w zgodzie z samym sobą.

Pisaliśmy również o: Dramat w rodzinie Tomasza Karolaka. Życie aktora zostało podzielone na "przed" i "po". "Dziecko po prostu walczy"

Może zainteresuje: Długo oczekiwane wieści o Stanie Borysie przed świętami Bożego Narodzenia zdziałały cud. Fani nie mogą w to uwierzyć

Przypominamy o: Z życia wzięte. Nastoletnia dziewczyna została matką, co zaskoczyło jej rodzinę. "Przez miesiąc narodziny dziecka trzymałam w tajemnicy"