Cały ten czas musiałam czekać czterdzieści minut, aby wziąć kąpiel, a branie prysznica było po prostu niemożliwe. Mój mąż tylko rozkładał ręce, twierdząc, że rury są stare i potrzebują gruntownego remontu. Nie mogliśmy sobie na to pozwolić, więc musieliśmy znosić wszelkie niedogodności.

Jednak pewnego dnia moja cierpliwość się wyczerpała. Urządziłam wielką awanturę, po której w domu pojawił się hydraulik. Po kilku minutach z kranu popłynęła rdzawa woda, co świadczyło o zwykłym zatyczce rdzy w rurach.

Męczyłam się przez dwa długie lata, chociaż problem można było rozwiązać natychmiast. Wierzcie mi, podobne sytuacje zdarzają się ciągle w naszym życiu.

Na przykład moi przyjaciele mieszkali dziesięć lat w małym mieszkaniu, w którym brakowało im miejsca i wygody. Marzyli o przeprowadzce, dlatego nawet nie brali się za remont. W końcu zdecydowali się opuścić swoją ukochaną dzielnicę i zaczęli pakować rzeczy.

W rezultacie udało im się spakować osiemnaście worków śmieci, wśród których były stare rzeczy, puste pudełka i wszelakie niepotrzebne drobiazgi, które bezużytecznie się gromadziły. Ich rzeczy zmieściły się dosłownie w dwóch walizkach.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Przyznam szczerze, było mi przykro zdawać sobie sprawę, że przez te dziesięć lat mogli żyć w znacznie bardziej komfortowych warunkach, gdyby zajęli się sprzątaniem wcześniej.

Jednak niektórzy nawet żyją w nieznośnych warunkach we własnym ciele.

Jak często ludzie skarżą się na problemy ze zdrowiem, ale odkładają wizytę u lekarza? Chociaż kilka pigułek czy zabiegów mogłoby uwolnić ich od wszystkich uciążliwych objawów.

To dotyczy również wewnętrznej harmonii, którą zakłócają różne nieszczęścia i trudności. Pozbycie się depresji jest możliwe dzięki antydepresantom lub wizycie u psychologa, co od dawna przestało być czymś dziwnym.

Zawsze trzeba dbać o jakość swojego życia. Chodzi tu nie tylko o drogie wakacje czy delikatności w lodówce, ale o to, ile musisz znosić. Jeśli się zastanowić i przeanalizować, można zauważyć, że tolerujesz więcej, niż żyjesz.