Od pierwszych dni mówił, że chce odwiedzić moje miasto. Z czasem zaczęliśmy wysyłać SMS-y prawie codziennie, wymieniać się zdjęciami, komunikować się za pośrednictwem wideo, opowiadać sobie nasze najbardziej intymne sekrety.

Ten facet wydawał mi się pokrewną duszą, ale kiedy zaprosiłam go do siebie, wymyślił wiele wymówek i kazał mi przyjechać. Nie szło mi na studiach, więc mój entuzjazm do spotkania z czasem osłabł.

Straciłam dla niego głowę i nie mogę przestać z nim rozmawiać. Rozumiem, że gdybym myślała logicznie, to powinien sam do mnie przyjechać, ale teraz nie może tego zrobić, a ja myślę o tym, żeby polecieć do niego na wakacje.

On też ciągle powtarza, że jeśli nie przyjadę, to nasze uczucia szybko wygasną, ale ja nie chcę go stracić.

Jednak bardzo boję się lecieć sama do obcego kraju, a on nie powiedział mi, gdzie powinnam mieszkać ani co powinnam tam jeść.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

„Oligarcha przywiózł żonę do szpitala położniczego, a po urodzeniu dziecka jej kierowca zawiózł ją nie do luksusowego domu, ale na dworzec kolejowy”

To wszystko kosztuje dużo pieniędzy. Mimo że wiele razy mówiłam mu o moich małych zarobkach, powiedział mi, że musisz poszukać innej pracy. Jedyną rzeczą, o której mnie zapewnił, było to, że pokryje koszty rozrywki, co jest dobre.

Rozumiem, że obcokrajowcy mają inne zwyczaje, ale to on powiedział, że do mnie przyjedzie. Na początku nie planowałam wydawać takich pieniędzy. A co jeśli wcale mnie nie polubił i zostawił w zupełnie obcym kraju?