Jako dziewczynka nie miała pojęcia, jak będzie wyglądało jej przyszłe życie. Trudno jej było wykonywać proste codzienne czynności, ponieważ jej ramię zwisało jak plotka.

Wiedziała, że żaden z chłopaków nie zwróci na nią uwagi, kto chciałby kogoś takiego jak ona. W rzeczywistości Natalia jest bardzo piękną kobietą. Nawet nie wyobrażam sobie jak wyglądała w młodości.

Po szkole poszła na uniwersytet i marzyła o zostaniu nauczycielką angielskiego. Natalia ukończyła studia z wyróżnieniem i wróciła do rodzinnego miasta. Dostała pracę w lokalnym college'u i uczyła tam angielskiego.

Natalia jest samowystarczalną i spełnioną kobietą, ale brakuje jej rodziny. Bardzo chciała wyjść za mąż, ale mężczyźni nie zwracali na nią uwagi. Było to dla niej bardzo trudne, ponieważ w wieku 32 lat nie odnalazła własnego szczęścia, podczas gdy wszyscy jej przyjaciele i koledzy z klasy mieli dwoje dzieci.

Przystojny młody mężczyzna, Adam, dostał pracę na uczelni, gdzie pracowała jako nauczyciel wychowania fizycznego. Po pierwszym dniu pracy podszedł do niej i zaprosił na wspólny spacer do domu.

Popularne wiadomości teraz

„Jestem zmęczona byciem służącą dla moich wnuków i męża: śpię kilka godzin w nocy, kiedy to się skończy”

„Rozwodzimy się, pakuj swoje rzeczy. Mam inną kobietę, która spodziewa się dziecka: kiedy moja teściowa się o tym dowiedziała, była zła na Wiktora”

„Co ty sobie myślałeś, spójrz na nią i na siebie, ona nie może się z tobą równać: jest już za późno, mamo, ona już jest w ciąży”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Wkrótce zaczęli się spotykać i pobrali się. Natalia urodziła piękną córkę, Basię. Opieka nad dzieckiem była dla niej bardzo trudna, ale Adam zawsze był przy niej. Młoda rodzina postanowiła, że Adam weźmie urlop macierzyński, a Natalia będzie pracować. I tak się stało. Adam radził sobie ze wszystkim: opieką nad córką, gotowaniem i odbieraniem Natalii z pracy.

Lata mijały bardzo szybko. Basia wyszła za mąż i doczekała się wnuków. Natalia i Adam znów zostali sami, gdy nagle dotknął ich smutek: kobieta dostała wylewu.

Mężczyzna zaopiekował się jednak ukochaną: „Wiedziałaś, co robisz, moja droga, wybierając męża młodszego od siebie o osiem lat. Teraz ten fakt ma znaczenie. Wciąż mam siłę, mam tylko 70 lat!”.

Jego żona uśmiechnęła się z wdzięcznością i spojrzała na męża z miłością.