Nasz kobiecy mózg czasamu psuje nam życie. Wszystko z powodu tego, że dużo wymyślamy sobie o naszych mężczyznach. Czasami, jak na nasz telefon długo nie odpowiada chłopak, to zaczynamy sobie myśleć, że on znajduje się z inną kobietą i tobie zdradza. 

Psychologie postanowili powiedzieć kobietom o trzech głównych mitach, w które wierzą kobiety. Jeżeli o tym będziemy wiedzieć, to inaczje spójrzymy na swoim mężczyzn. 

Papuga Willy, który uratował życie małej dziewczynce

Przystojni mężczyźni to kobieciarze

Mity o mężczyznach

Sądzisz, że jeśli zawsze znajduje się w centrum kobiecej uwagi, to nie może należeć do jednego. Jednak w życiu wszystko dzieje się inaczej. Z zewnątrz atrakcyjna osoba może być zarówno nastrojowa, jak i skromna. Wierność i inne cechy osobiste determinują charakter i wykształcenie.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż zostawił mnie dla młodej dziewczyny, mówiąc następujące słowa". "Przy niej czuję się jak mężczyzna, głowa rodziny"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Wszyscy mężczyźni oszukują, dajcie im tylko szansę!

Czy człowiek idzie na zdradę - tylko on wie. Ale błędem jest zakładanie, że wszyscy ludzie są automatycznie gotowi zdradzić swojego jedynego. Jeśli partner ma zakaz zdrady, jeśli uważa, że ​​jest niski i nieuczciwy, nie zdradzi cię pod żadnym warunkiem.

Jak mieszka Ewa Farna? Jej dom i ogród zapierają dech w piersiach

Relacje pomiędy kobietą a mężczyzną

Im starszy mężczyzna, tym bardziej ciebie kocha i docenia

Takiej parze bardzo trudno jest zbudować związek. Im większa różnica wieku między kochankami, tym więcej przeszkód będą oni zazwyczaj musieli pokonać. Miłość nie zależy od wieku, więc poszukiwanie starszego partnera do zbudowania silnego związku jest bezużyteczne.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com