Ślub powinien być jednym z najpiękniejszych dni w życiu każdego człowieka, na którym płacze tylko ze wzruszenia. Każdy objaw smutku i złości jest w ten dzień niewskazany. Nawet jeśli para ma coś do "przegadania", trudny temat powinien być odsunięty w czasie, chociażby dlatego, by nie stawiać swoich gości w niezręcznej sytuacji.

Mężczyzna dowiedział się o zdradzie żony. Z gorzką zemstą czekał aż do urodzin kobiety

Ta historia z pozoru wydaje się okropna, jednak gdy poznamy jej szczegóły, okazuje się, że gest pana młodego był bardzo piękny i wzruszający.

Luke, czyli pan młody uklęknął przed inną niż żona kobietą na swoim weselu. Takie zachowanie mogłoby mieć tragiczne skutki gdyby nie fakt, że ta kobietą była matka pana młodego, która jeździła na wózku inwalidzkim przez swoją chorobę - stwardnienie zanikowe boczne.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Mrowisko

Mężczyzna ukleknął przy niej, by zaprosić ją do tańca. Wzruszająca piosenka i piękny gest chłopaka sprawił, że większość gości weselnych nie mogła ukryć wzruszenia, łącznie z panną młodą, która całą tą sytuację nagrała.

Miłość silniejsza niż koronawirus. Historia pary, która rocznicę ślubu obchodziła w szpitalu

Nagranie stało się hitem sieci, czemu trudno się dziwić. W końcu nie na codzień można zobaczyć tak cudowne zachowanie syna wobec chorej mamy.