Legendarna psia księżniczka, której nadejście jest opisane w legendach i przepowiedniach. Imię bohaterki jest skromne, Winnie, ale nikt nie wątpi w jej ekskluzywność, wystarczy spojrzeć w oczy tego cudownego zwierzaka!

Weronika Rosati świętowała urodziny. Aktorka skończyła 37 lat

Właściciele Vinniego, Tom i Ellie, powiedzieli, że jeszcze przed narodzinami szczeniaka mieli coś w rodzaju znaku, że stanie się wspaniała. Ludzie sumiennie reagowali na swoją misję opiekunów księżniczki i dosłownie od pierwszych dni zaczęli przechowywać zdjęcia i kroniki wideo z przygód Vinniego. W rezultacie świat bardzo szybko dowiedział się o niezwykłym szczeniaku!

Mały szczeniaczek może się pochwalić, że w wieku 3 miesięcy ma już 180 000 subskrybentów i 2300 000 polubień na TikTok? Ale dla Vinniego wszystko dopiero się zaczyna. Otrzymała nawet nieoficjalny przydomek „wpływowa osoba w sieciach społecznościowych”. I to jest całkiem rozsądne.

Popularne wiadomości teraz

Ogórki konserwowe idealny przepis na zapasy zimowe

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Kalendarz strażaków z Australii z małymi kotkami. Na ten widok od razu zrobi Ci się gorąco

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Prosty i szybki przepis tiramisu z serem mascarpone. Każdy sobie z tym poradzi!

Wielu na poważnie porównuje Winnie z postaciami Disneya, które od ponad pół wieku tworzone są jako referencyjne obrazy najmilszych i najsłodszych stworzeń. Oznacza to, że wyglądają bardziej jak bajkowe postacie niż prawdziwi ludzie lub zwierzęta. Szczególną uwagę przywiązuje się do emocji i oczu, a Vinnie ma najbardziej "szczeniaka" na świecie! Zobacz galerię zdjęć tej przepięknej księżniczki!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com