Wszystkie kobiety z pewnością uwielbiają dostawać kwiaty. W większości domów panie domu chwalą się swoimi kwiatami, a na stole często gości bukiet ze świeżych kwiatów. To jakimi kwiatami się otaczamy zdradza nasza osobowość.

Wróżenie na mielonej kawie: znaczenie i interpretacja

Kwiaty mówią wiele o naszej kobiecości. Sprawdź to. Wybierz jeden kwiat i przeczytaj opis. Dobrej zabawy.

1

Twoją największą zaletą jest kobiecość. Mężczyznom trudno przejść obok Ciebie obojętnie. Faceci Cie uwielbiają, a kobiety Ci zazdroszczą. Często bywasz tematem plotek. Wewnątrz jesteś kobietą bardzo pewną siebie, ale nie zarozumiałą. Wyznaczasz sobie cele i do nich dążysz. Jesteś ambitna. Lubisz dbać o siebie i to widać, ale z pewnością daleko Ci do zadufanej w sobie paniusi. Jesteś wierna i nie wybaczasz zdrady. Jeśli ktoś Cie zrani nie dasz mu drugiej szansy. Znasz swoja wartość!

Popularne wiadomości teraz

Co mała Nena dostała w prezencie od ukochanej babci Magdy Gessler? To jest najbardziej praktyczny prezent

Ewa Farna w szczerym wyznaniu o odejściu męża "Jeżeli on jest szczęśliwszy to ja też będę szczęśliwa"

Ola Kwaśniewska odpoczywa w Grecji: opublikowała zdjęcie, gdzie pokazała swoje smukłe nogi

Kenza Zouiten to kobieta, która ma najprzystojniejszego męża na świecie. Tak uważają jej fanki

2

Jesteś romantyczna i delikatna. Przyciągasz do siebie ludzi. Każdy ma ochotę się z Tobą przyjaźnić. Masz ciekawe pomysły i zarażasz uśmiechem i optymizmem. Jednak jest coś o czym wie tylko niewielu. Pod tą urocza osłonką kryje się prawdziwa, silna kobieta, która doskonale wie czego chce. Co więcej, jesteś sprytna i potrafisz wykorzystać swój urok osobisty do załatwienia spraw niemożliwych. Ludzie łatwo Ci ulegają.

3

Należysz do ludzi bardzo skromnych, szczerych i uczciwych. Jesteś wierna swoim ideałom i pokochasz tego, który otoczy Cie opieką i poczuciem bezpieczeństwa. Kobiety takie jak Ty, często pozostają wierne swojej pierwszej miłości. To piękne i romantyczne, jednak nie zawsze jesteś szczęśliwa. Jednak Twoje poczucie lojalności nie pozwala Ci na zmianę decyzji. Jesteś urodzona matka, żoną i przyjaciółką. Nie zapominaj jednak o tym, ze jesteś kobieta - piękną, mądrą i bardzo wartościowa. Twoje doświadczenie i pokora jest Twoja siłą!

4

Jesteś szalona i masz milion myśli i pomysłów na minutę. Chętnie je wszystkie wcielasz w życie. Mimo iż wokół Ciebie wiele się dzieje Ty lubisz mieć kontrole nad wszystkim. Jesteś piękną kobietą, która jest bardzo świadoma swoich wdzięków. Mężczyźni się Tobą interesują. Jesteś dla nich niemal ideałem, bo łączysz w sobie cechy wymarzonej kobiety i dobrego kumpla. Każdy liczy na coś więcej niż przyjaźń, jednak Ty nie szukasz przygód. Czekasz, aż ktoś Cie pokocha i sprawi, ze będziesz czuła się kochana i wartościowa.

5

Masz szczęście. Natura Cie obdarzyła niebywałą intuicja. Jesteś skromna, delikatna i bardzo empatyczna. Ludzie Ci ufają. Nigdy nie oceniasz nikogo na pierwszy rzut oka. Musisz poznać człowieka, jednak daleka jesteś od wystawiania opinii. W życiu kierujesz się intuicja, która rzadko Cie zawodzi. Masz piękną dusze i charakter, a do tego Twój wygląd przyciąga spojrzenia mężczyzn. Szukasz romantycznej miłości. Ufasz ludziom i nikogo byś nie skrzywdziła.

6

Pełno w Tobie sprzeczności. Masz bardzo silną osobowość co nieco odstrasza mężczyzn. Jesteś zmienna i zdystansowana, ale masz w sobie pokłady gorącego uczucia. Czekasz, aż ktoś się Tobą zainteresuje, ale nie potrafisz okazać zrozumienia. Mężczyźni boją się Twojej zbytniej pewności siebie. Nie ulegasz pokusom i chwilowym zachciankom. Mocno stąpasz po ziemi i czekasz na tego wymarzonego. Pociągasz mężczyzn swoją inteligencją i osobowością.

I jak? Zgadza się?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana