Strzelec

Strzelec powinien wyczekiwać jutro świetnych finansowychokazji. Może to idealny czas na zakupy? To będzie także dobry dzień na inwestycje. Spróbuj swojego szcześćia w loteriach albo u szefa, prosząc o podwyżkę. Na pewno nie pożałujesz!

Skorpion

Skorpion cierpi ostatnio na nadwyżkę stresu, ale to właśnie jutro będzie miał okazje na relaks. Spokój psychiczny jest niezwykle ważny dla naszego zdrowia.

Bliźnięta

Jutrzejszy dzień będzie dla Bliźniąt kluczowy. To właśnie we wtorek Bliźnięta odczują nagły przypływ energii i dokończą zaczętę projekty, lub zaczną spełniać nowe cele.

Poznaj ciemną stronę swojego znaku zodiaku! Zdziwisz się, jak poznasz prawdę

Waga

Na Wagę czeka miły dzień w gronie najbliższych. Ciesz się tą chwilą i nie myśl o pracy. Zobaczysz, że poświęcenie czasu innym, może czasem zaprocentować w innej dziedzinie zycia.

Popularne wiadomości teraz

Czyścimy lustro mydłem do prania bez wody. Ta metoda była stosowana przez nasze babcie

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Rak

Nic nie wyprowadzi jutro Raka z równowagi. Będziesz patrzeć na świat w różowych okularach, a rzadko się zdarza, żebyś była tak optymistyczna.

Panna

Dla Panny wtorek niestety okaże się niezwykle pechowym dniem. Wdrepnięcie w kałużę czy spóźnienie się do pracy - to może Cię jutro spotkać. Jednak nie martw się, to tylko małe drobnostki, od których świat się zaraz nie zawali.

Te znaki zodiaku dorobią się fortuny!

Lew

Lew będzie miał jutro okazję zabłysnąć w pracy. Wszyscy będą z podziwiem patrzeć na Twój zapał i kreatywność. Miejmy nadzieję, że także szef zauważy Twoje zaangażowanie.

Byk

Nie oczekuj, by ten dzień, był dla Ciebie przełomowy, ale też nie martw się, że coś złego się w nim wydarzy. Będzie po prostu zwykłym, szarym dniem, o którym wkrótce zapomnisz.

Koziorożec

Coś, czego zawsze bardzo obawiał się Koziorożec, tego dnia stanie się dla niego banalne. Wykorzystaj to bardzo rozsądnie! Może to idealny czas, by napisać do chłopaka, który Ci się już od dawna podoba? 

Zdradzamy, co oznaczają częste sny o podróżach!

Ryby

Ryby będą jutro bardzo sflustrowane, więc najlepiej, by unikały zbędnego kontaktu z ludźmi. Trzeba uważać, by nie powiedzieć paru słów za dużo, których potem możesz gorzko żałować.

Wodnik

Możliwe, że Wodnika czeka jutro poważna rozmowa z partnerem. Przygotuj sie na nią mentalnie i postaraj się, by nie wyniknęła z tego kłótnia.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com