Koziorożec

W lipcu czeka Cię wymarzony odpoczynek. Będziesz mogła oddać się naturze. Wreszcie też zobaczysz pewne miejsce, o którym długo marzyłaś. Twój partner szykuje dla Ciebie niezwykłą niespodziankę, za którą będziesz mu bardzo wdzięczna. Uważaj jednak na swoje zdrowie i unikaj fizycznego przemęczania się.

Ryby

Czeka Cię stresujący okres, który może dać Ci się we znaki. Spodziewaj się stanów lękowych i znaczego obniżenia nastroju. Na szczęście pod koniec miesiąca Twoje samopoczucie znacznie się zmieni, gdy spotkasz się z dawno niewidzianą osobą. Czyżby romans sprzed lat odrodził się na nowo? 

Wodnik

Czy myślałaś nad zmianą pracy? Jesteś wyczerpana i wciąż zestresowana, a to źle wpływa na Ciebie i Twój związek. Porzuć na bok finanse i skup się na swoim zdrowiu psychicznym. Gwiazdy będą Ci sprzyjać w lipcu, więc to dobry czas na zmiany. Jednak nic nie zrobi się samo, musisz wykonać ten pierwszy krok.

Baran

Lipiec będzie dla Ciebie miesiącem pełnym szczęścia i powodzenia. Wszystko czego się dotkniesz, okaże się sukcesem. W pracy czekają Cię proste zadania i zbieranie pochwał, a w miłości ten miesiąc obfitować będzie w upojne noce. Lipiec okaże się dla Ciebie także idealnym miesiącem do rozpoczęcia aktywności fizycznej.

Psychotest z kotem. Wybierz jednego i poznaj swój życiowy cel. Wynik może cię zdziwić

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Byk

W lipcu polepszy się Twoja pewność siebie. Wreszcie poczujesz zadowolenie ze swojego wyglądu i tego, co w życiu osiągnęłaś. Nie dasz się sobą pomiatać, oj nie! Bedziesz w tym miesiącu zdeterminowana, by osiągnąć wymarzony cel. W Twoim życiu pojawi się też ciekawa oferta pracy. Powinnaś ją rozważyć.

Bliźnięta

Przyszły miesiąc w Twoim przypadku będzie obfitował w emocje - smutek, rozczarowanie, ale też szczęście i satysfakcję. Dużo się będzie działo, a Ty poczujesz się zdezorientowana tą sytuacją. Uważaj, będziesz bardzo drażliwa, więc lepiej nie podejmuj w tym miesiącu bardzo poważnych decyzji.

Rak

Rak w lipcu będzie szczytował w pracy. Dawno już nie czułaś się tak, jak poczujesz się w tym miesiącu. Nagle Twoja głowa będzie pełna pomysłów, będziesz pracowita i asertywna. Nawet obudzą się w Tobie zdolności przywódcze. Ludzie będą widzieć w Tobie autorytet. Może czas na awans?

Lew

W lipcu rozbudzi się w Tobie pragnienie materialnych przyjemności, co może spowodować problemy finansowe. Na szczęście nie będzie trwać to długo, bowiem pod koniec miesiąca czeka Cię nagły przypływ gotówki. W miłości natomiast dawno nie miałaś tak dobrego okresu, jaki czeka Cię teraz. Czyżbyś szykowała się na wakacje?

Perfekcjonistka, flirciara czy gaduła? Miesiąc Twojego urodzenia zdradza Twoją dominującą cechę

Panna

Czeka Cię spokojny i trochę nudny miesiąc. Skupisz się na praktycznych obowiązkach, a Twoimi jedynymi rozrywkami będą seriale i filmy. Natomiast Twój portfel Ci za to podziękuje, bo wreszcie zaoszczędzisz nieco pieniędzy. Polepszy się także Twoje zdrowie, bo w końcu znajdziesz czas na zdrowe odżywianie i ćwiczenia.

Waga

Ten miesiąc będzie obfitował w wyjazdy, spotkania towarzyskie i spontaniczne wypady. Dużo się będzie działo, ale będziesz zadowolona, bowiem lubisz, gdy Twoje życie wypełnione jest atrakcjami. Jednak możliwe, że z tego powodu za dużo wydasz i czeka Cię debet na koncie. W lipcu możesz oczekiwać też gorącego romansu. 

Skorpion

W lipcu czeka Cię upragniony urlop. Będziesz mieć trochę czasu na zastanowienie się nad ważnymi kwestiami w Twoim życiu. Ostatnio sporo się działo i musisz trochę złapać oddech, aby nad tym zapanować. Pomyśl nad tym, na czym Ci w życiu zależy, czekają Cię bowiem bardzo trudne życiowe decyzje do podjęcia.

Strzelec

Lipiec przyniesie harmonię w Twoim życiu miłosnym. Z partnerem już dawno nie przeżywałaś tak romantycznych chwil. Może to idealna chwila na staranie się o dziecko? Także kwestie finansowe nie będą dla Ciebie problemem, bo czeka Cię premia. Wszystko będzie szło po Twojej myśli. Gdyby tylko każdy miesiąc tak wyglądał...

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com