Zrób test psychologiczny, aby dowiedzieć się, co cię naprawdę martwi.

Spójrz na zdjęcie umieszczone poniżej. Które zwierzę przykuło twoją uwagę jako pierwsze? Akurat to zwierze zdradzi sekrety twojej podświadomości.

Test podświadomości: pierwsza rzecz, którą zobaczysz na rysunku, wskaże na to, co cię obecnie męczy

Dowiedzmy się wiec, co mówi o tobie wynik tego testu.

1 Pantera

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Wynik testu mówi, że w tej chwili najbardziej martwisz się o swoje życie osobiste. Albo gryzie cię samotność, albo od twojego partnera wieje chłodem. Możliwe jest, że ty i twój partner oddalacie się od siebie. Nadszedł czas, aby porozmawiać szczerze ze sobą i wyjaśnić wszystkie wątpliwości co do waszych relacji.

2 Rodzina lwów

Głównym twoim priorytetem obecnie jest troska o swoją rodzinę lub przyjaciół oraz ich los. Natomiast tak wielka odpowiedzialność cię przytłacza. Starasz się poradzić sobie z tym ze wszystkich sil, lecz jest oczywiste, że potrzebujesz trochę odpoczynku. Spróbuj delegować przynajmniej jakąś część odpowiedzialności i dać sobie trochę świeżego powietrza. Świat się od tego nie zawali, a ty na pewno poczujesz się lepiej.

3 Zebry

Wynik testu mówi, że najbardziej męczą cię teraz problemy zdrowotne. Być może za dużo martwisz się o własne zdrowie i przez to masz hipochondrie (wymyślanie chorób). W każdym razie ciągły stres i niepokój tylko pogarszają ta chorobę. Musisz się zrelaksować i odpocząć.

4 Żyrafy

Jeśli żyrafy jako pierwsze przykuły Twoją uwagę na tym obrazku, oznacza to, że martwisz się pracą lub problemami finansowymi. Test mówi, że to powoduje duży stres. I nic dziwnego w tym nie ma. Natomiast to nie może trwać wiecznie, inaczej po prostu stracisz swoje zdrowie.

5 Niebieska papuga

Czujesz się samotnie i jakby nie należysz do świata zewnętrznego. Chcesz kontaktu, psychicznego i duchowego, komunikacji z ukochaną osobą. Natomiast z jakiegoś powodu trudno ci to wszystko osiągnąć. Rozwiązanie tego problemu nie jest takie trudne.

6 Ptaki

Wynik testu mówi, że zawsze starasz się wyglądać w oczach innych doskonale i nie pokazywać, że cos jest dla Ciebie tak samo trudne, jak dla innych. Natomiast nie da się nosić ta masek przez cały czas i ciągle udawać z siebie silną osobę. Przecież każdy z nas ma chwile słabości. Musisz dać upust nagromadzonym emocjom.