Okazuje się, że jesteśmy związani nie tylko z planetami, ale także z Matką Naturą. Kwiaty również są naszymi patronami, co przekłada się na cechy naszego charakteru.

Dowiedz się, jakim jesteś kwiatem oraz jakie są twoje mocne i słabe strony.

1-10 marca Mak

Oprócz swoich właściwości leczniczych, mak jest również bardzo pięknym kwiatem. Nietrudno zgadnąć, że przedstawicielki tego kwiatu są również spektakularne i czarujące. Te panie potrafią ubierać się z klasą, doskonale dobierać kolory i akcesoria. Ponadto, oni mają talent do tworzenia niepowtarzalnych i gustownych stylizacji. Takie kobiety są bardzo namiętne i nie spiesza się z zawarciem małżeństwa.

Photo by Milos Tonchevski on Unsplash

11-20 marca Lilia

Jest pełna wdzięku, delikatna, czuła, niewinna. Jest dobrym słuchaczem, ale rzadko gada o sobie. Jest tajemnicza, wiec niewielu osobom udaje się poznać jej prawdziwą istotę. Uwielbia komfort, lecz jest bardzo pracowita i niezwykle wytrwała. Jest dość władcza, więc jest jej trudno zbudować rodzinę.

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

21-31 marca Naparstnica

Te wspaniałe kwiaty występują w różnych kolorach – białym, kremowym, żółtym, czerwonym. Zawsze wiedzą, jak znaleźć wyjście z każdej trudnej sytuacji. Rozważne i poważne. Ci ludzie są oddani i odpowiedzialni, potrafią wziąć na siebie dużo obowiązków, a nawet za dużo. Często są bardzo utalentowani, ale zbyt skromni. Akurat skromność może się stać przeszkodą na drodze do budowania wspanialej kariery.

1-10 kwietnia Magnolia

Doceniają piękno i zresztą sami są ozdobą każdego towarzystwa. Są naprawdę znakomite i zawsze wyróżnia się na tle innych. Uwielbiają wydawać pieniądze, ale robią to mądrze. Mogą bardzo długo cos wybierać, a potem zaoszczędzać na innych rzeczach, aby w końcu kupić pożądana rzecz. Wydaje się, że są zwolennikami równych praw w życiu rodzinnym, ale doskonale wiedzą, jak sprytnie zarządzać domownikami.

Photo by Aaron Burden on Unsplash

11-20 kwietnia Hortensja

Lekka, przewiewna, wesoła, prawie nigdy się nie kłóci i nie narzeka. Dla niej relacje są ważniejsze niż kłótnie. Romantycy, podróżnicy. Nie przywiązuje się do rzeczy materialnych, nie osiedla się. Jest gotowa z łatwością zrezygnować ze wszystkiego na rzecz nowych miejsc i doświadczeń. Ma dobrą duszę i zawsze jest gotowa udzielić komuś pomocy, z której niekiedy lubią korzystać nieżyczliwi ludzie.

21-30 kwietnia Dalia

Uwielbia harmonię i komfort. Bardzo dba o siebie, lubi elegancko się ubierać, poprawnie mówić i przyzwoicie się zachowywać. Dlatego jest uważana za konserwatora. Natomiast ta osoba po prostu jest bardzo odpowiedzialna. Nie zaprosi gości do nieposprzątanego mieszkania, a jeśli zaprasza, to zadba o to, żeby wszystko było na najwyższym poziomie. Kochliwa, ale za każdym razem zakochuje się na poważnie. Rozstanie jest dla nich tragedią. Małżeństwo z Dalią będzie niezawodnym związkiem na całe życie.

1-10 maja Konwalia

Delikatna, upojna, o niesamowitym aromacie. Wrażliwa, ufna, inteligentna. Nie lubi rywalizować i być lepszymi od kogoś, więc kariera nie jest ich głównym priorytetem. Wierzą, że można się rozwijać i udoskonalać się wyłącznie dla siebie, a nie kosztem innych. W związku rodzinnym są posłuszne i bezbronne. Kobieta-Konwalia zdecydowanie potrzebuje silnego mężczyznę oraz jego wsparcia.

Photo by Océane George on Unsplash

11-20 maja Portulaka

Są bardzo cierpliwe i mają poczucie miary. Te cechy pomagają im osiągnąć niesamowity sukces. Wszechstronnie rozwinięte. Z uwagi na i cierpliwość mogą wydawać się nudnymi rozmówcami, ale te cechy pozwalają im stać się prawdziwymi profesjonalistami w swojej dziedzinie. Aby osiągnąć harmonię w związku, powinni mniej podejrzewać partnera i nie skupiać się na urazach.

21-31 maja Rumianek

Jakość ich świadomości odzwierciedla ich wpływ na świat. Mogą tworzyć lub niszczyć, w zależności od czystości ich intencji. Rumianki są ostrożne i oszczędne. Jednak mogą być zazdrośni o sukcesy innych ludzi.

1-11 czerwca Dzwonek

Konsekwentne, uwielbiają porządek i rutynę. Cenią sobie spokojne, rodzinne życie, rozplanowaną codzienność i tradycje. Z nimi nie jest łatwo, bo są bardzo wymagające nie tylko wobec siebie, ale także wobec otaczających ich ludzi. Nie lubią niechlujstwa. Zwykle mają niewielu przyjaciół, natomiast bardzo bliskich i oddanych.

11-21 czerwca Tulipan

Prawdziwe marzyciele. Często odnoszą sukcesy w kreatywnych zawodach. Dla nich pieniądze są złem. Są bardzo wietrzne, często mają wahania nastroju.

Photo by Martipaan on Unsplash

22 czerwca - 1 lipca Stokrotka

Strażniczka domowego ogniska. Bardzo dba o komfort i piękno swojego domu. Stokrotki są bardzo uważne i szczegółowe. Ani jeden szczegół im nie ucieknie. W relacjach rodzinnych są stabilni, więc jeśli znajdą partnera życiowego, będzie to silne, niezawodne małżeństwo.

2-12 lipca Lilia wodna

Prawdopodobnie zarządzanie czasem to jej supermoc. Przecież zawsze ma wszystko doskonale zaplanowane i wszystko u niej idzie zgodnie z planem. Lilie wodne to oddani przyjaciele, na których można polegać. Są wsparciem i motywacją dla innych ludzi, ponadto oni nigdy nie zostawią przyjaciela w tarapatach.

13-23 lipca Fiołek

Samolubny maminsynek. Przez jakiś czas może uważać siebie za centrum Wszechświata, ale zwykle jednak zdaje sobie sprawę, że z takim światopoglądem nie da się osiągnąć sukces, wiec starają się zmienić na lepsze. W życiu rodzinnym zazwyczaj są bardzo szczęśliwi, ponieważ nie żywią złudzeń, ale akceptują partnera takim, jakim on jest.

24 lipca - 2 sierpnia Dzika róża

Lider. Odpowiedzialny, silny, opanowany, nie toleruje niesprawiedliwości. Zawsze będzie chronić słabych. Nie wybacza zniewagi i zdrady. Ma silny charakter, którego nie da się złamać nawet we wczesnym dzieciństwie.

3-12 sierpnia Słonecznik

Są pryncypialni, potrafią ocenić sytuację i swoją rolę w niej, muru głową nie przebijają. Zwykle stają się znakomitymi organizatorami i menedżerami.

Photo by Juliana Arruda on Unsplash

13-23 sierpnia Róża

Kapryśne i nieodparte. Bardzo dbają o siebie. Są inteligentne, energiczne, potrafią się bronić. Potrafią również cieszyć się pełnią życia, są optymistami. Róże mają wielu przyjaciół i niewątpliwie cieszą się powodzeniem wśród przedstawicieli płci przeciwnej.

24 sierpnia - 2 września Ostróżka

Spokojne, opanowane, ale jednocześnie bardzo wymagające. Asceci. Często celowo rezygnują z bogactwa, luksusu i wypasionego jedzenia. Konsumpcjonizm jest im obcy. Są ostrożni i tajemniczy. Trudno im otworzyć swoje dusze na innych ludzi. Jeżeli chodzi o sprawy miłosne, to często pociągają ekstrawertów.