Okazuje się, że jesteśmy związani nie tylko z planetami, ale także z Matką Naturą. Kwiaty również są naszymi patronami, co przekłada się na cechy naszego charakteru.

Dowiedz się, jakim jesteś kwiatem oraz jakie są twoje mocne i słabe strony.

1-10 marca Mak

Oprócz swoich właściwości leczniczych, mak jest również bardzo pięknym kwiatem. Nietrudno zgadnąć, że przedstawicielki tego kwiatu są również spektakularne i czarujące. Te panie potrafią ubierać się z klasą, doskonale dobierać kolory i akcesoria. Ponadto, oni mają talent do tworzenia niepowtarzalnych i gustownych stylizacji. Takie kobiety są bardzo namiętne i nie spiesza się z zawarciem małżeństwa.

Photo by Milos Tonchevski on Unsplash

11-20 marca Lilia

Jest pełna wdzięku, delikatna, czuła, niewinna. Jest dobrym słuchaczem, ale rzadko gada o sobie. Jest tajemnicza, wiec niewielu osobom udaje się poznać jej prawdziwą istotę. Uwielbia komfort, lecz jest bardzo pracowita i niezwykle wytrwała. Jest dość władcza, więc jest jej trudno zbudować rodzinę.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

21-31 marca Naparstnica

Te wspaniałe kwiaty występują w różnych kolorach – białym, kremowym, żółtym, czerwonym. Zawsze wiedzą, jak znaleźć wyjście z każdej trudnej sytuacji. Rozważne i poważne. Ci ludzie są oddani i odpowiedzialni, potrafią wziąć na siebie dużo obowiązków, a nawet za dużo. Często są bardzo utalentowani, ale zbyt skromni. Akurat skromność może się stać przeszkodą na drodze do budowania wspanialej kariery.

1-10 kwietnia Magnolia

Doceniają piękno i zresztą sami są ozdobą każdego towarzystwa. Są naprawdę znakomite i zawsze wyróżnia się na tle innych. Uwielbiają wydawać pieniądze, ale robią to mądrze. Mogą bardzo długo cos wybierać, a potem zaoszczędzać na innych rzeczach, aby w końcu kupić pożądana rzecz. Wydaje się, że są zwolennikami równych praw w życiu rodzinnym, ale doskonale wiedzą, jak sprytnie zarządzać domownikami.

Photo by Aaron Burden on Unsplash

11-20 kwietnia Hortensja

Lekka, przewiewna, wesoła, prawie nigdy się nie kłóci i nie narzeka. Dla niej relacje są ważniejsze niż kłótnie. Romantycy, podróżnicy. Nie przywiązuje się do rzeczy materialnych, nie osiedla się. Jest gotowa z łatwością zrezygnować ze wszystkiego na rzecz nowych miejsc i doświadczeń. Ma dobrą duszę i zawsze jest gotowa udzielić komuś pomocy, z której niekiedy lubią korzystać nieżyczliwi ludzie.

21-30 kwietnia Dalia

Uwielbia harmonię i komfort. Bardzo dba o siebie, lubi elegancko się ubierać, poprawnie mówić i przyzwoicie się zachowywać. Dlatego jest uważana za konserwatora. Natomiast ta osoba po prostu jest bardzo odpowiedzialna. Nie zaprosi gości do nieposprzątanego mieszkania, a jeśli zaprasza, to zadba o to, żeby wszystko było na najwyższym poziomie. Kochliwa, ale za każdym razem zakochuje się na poważnie. Rozstanie jest dla nich tragedią. Małżeństwo z Dalią będzie niezawodnym związkiem na całe życie.

1-10 maja Konwalia

Delikatna, upojna, o niesamowitym aromacie. Wrażliwa, ufna, inteligentna. Nie lubi rywalizować i być lepszymi od kogoś, więc kariera nie jest ich głównym priorytetem. Wierzą, że można się rozwijać i udoskonalać się wyłącznie dla siebie, a nie kosztem innych. W związku rodzinnym są posłuszne i bezbronne. Kobieta-Konwalia zdecydowanie potrzebuje silnego mężczyznę oraz jego wsparcia.

Photo by Océane George on Unsplash

11-20 maja Portulaka

Są bardzo cierpliwe i mają poczucie miary. Te cechy pomagają im osiągnąć niesamowity sukces. Wszechstronnie rozwinięte. Z uwagi na i cierpliwość mogą wydawać się nudnymi rozmówcami, ale te cechy pozwalają im stać się prawdziwymi profesjonalistami w swojej dziedzinie. Aby osiągnąć harmonię w związku, powinni mniej podejrzewać partnera i nie skupiać się na urazach.

21-31 maja Rumianek

Jakość ich świadomości odzwierciedla ich wpływ na świat. Mogą tworzyć lub niszczyć, w zależności od czystości ich intencji. Rumianki są ostrożne i oszczędne. Jednak mogą być zazdrośni o sukcesy innych ludzi.

1-11 czerwca Dzwonek

Konsekwentne, uwielbiają porządek i rutynę. Cenią sobie spokojne, rodzinne życie, rozplanowaną codzienność i tradycje. Z nimi nie jest łatwo, bo są bardzo wymagające nie tylko wobec siebie, ale także wobec otaczających ich ludzi. Nie lubią niechlujstwa. Zwykle mają niewielu przyjaciół, natomiast bardzo bliskich i oddanych.

11-21 czerwca Tulipan

Prawdziwe marzyciele. Często odnoszą sukcesy w kreatywnych zawodach. Dla nich pieniądze są złem. Są bardzo wietrzne, często mają wahania nastroju.

Photo by Martipaan on Unsplash

22 czerwca - 1 lipca Stokrotka

Strażniczka domowego ogniska. Bardzo dba o komfort i piękno swojego domu. Stokrotki są bardzo uważne i szczegółowe. Ani jeden szczegół im nie ucieknie. W relacjach rodzinnych są stabilni, więc jeśli znajdą partnera życiowego, będzie to silne, niezawodne małżeństwo.

2-12 lipca Lilia wodna

Prawdopodobnie zarządzanie czasem to jej supermoc. Przecież zawsze ma wszystko doskonale zaplanowane i wszystko u niej idzie zgodnie z planem. Lilie wodne to oddani przyjaciele, na których można polegać. Są wsparciem i motywacją dla innych ludzi, ponadto oni nigdy nie zostawią przyjaciela w tarapatach.

13-23 lipca Fiołek

Samolubny maminsynek. Przez jakiś czas może uważać siebie za centrum Wszechświata, ale zwykle jednak zdaje sobie sprawę, że z takim światopoglądem nie da się osiągnąć sukces, wiec starają się zmienić na lepsze. W życiu rodzinnym zazwyczaj są bardzo szczęśliwi, ponieważ nie żywią złudzeń, ale akceptują partnera takim, jakim on jest.

24 lipca - 2 sierpnia Dzika róża

Lider. Odpowiedzialny, silny, opanowany, nie toleruje niesprawiedliwości. Zawsze będzie chronić słabych. Nie wybacza zniewagi i zdrady. Ma silny charakter, którego nie da się złamać nawet we wczesnym dzieciństwie.

3-12 sierpnia Słonecznik

Są pryncypialni, potrafią ocenić sytuację i swoją rolę w niej, muru głową nie przebijają. Zwykle stają się znakomitymi organizatorami i menedżerami.

Photo by Juliana Arruda on Unsplash

13-23 sierpnia Róża

Kapryśne i nieodparte. Bardzo dbają o siebie. Są inteligentne, energiczne, potrafią się bronić. Potrafią również cieszyć się pełnią życia, są optymistami. Róże mają wielu przyjaciół i niewątpliwie cieszą się powodzeniem wśród przedstawicieli płci przeciwnej.

24 sierpnia - 2 września Ostróżka

Spokojne, opanowane, ale jednocześnie bardzo wymagające. Asceci. Często celowo rezygnują z bogactwa, luksusu i wypasionego jedzenia. Konsumpcjonizm jest im obcy. Są ostrożni i tajemniczy. Trudno im otworzyć swoje dusze na innych ludzi. Jeżeli chodzi o sprawy miłosne, to często pociągają ekstrawertów.