Z okazji świąt do ciebie przyleciały anioły bożonarodzeniowe. Chcą przekazać dobrą wiadomość - o cudu, który czeka na Ciebie w Nowym Roku 2020. Musisz tylko wybrać dla siebie aniołka, który bardzo ci podoba, a on opowie tobie, co na ciebie czeka w nowym roku.

Co czeka na ciebie w 2020 roku?

Anioł życzliwości

Test mówi, że anioł chce cię poinformować, że Nowy Rok 2020 przyniesie ci dobre wieści. Otrzymasz informacje, których wcześniej brakowało, aby Twoje życie było szczęśliwe. Fortuna będzie po twojej stronie i będzie wiele dobrego w twoim życiu.

Anioł zmian

Nowy 2020 będzie dla ciebie czasem rzeczywistym. Świąteczny anioł szepcze, że musisz przygotować się na prawdziwą burzę życia. Możesz zapomnieć o stabilności. I nie zdziw się, jeśli będziesz musiał zmienić pracę, miejsce zamieszkania lub status rodzinny. Test oznacza również, że w twoim życiu może się zrodzić mały cud. I zawsze pamiętaj - po każdej burzy słońce zawsze świeci. Twoje zmiany przyniosą ci tylko dobro.

Zaskakujące doniesienia z życia Michała Wiśniewskiego

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Anioł miłości

Anioł Bożego Narodzenia niesie dobrą nowinę: poznasz tajemnicę prawdziwej miłości. Znajdziesz swoją bratnią duszę, a twoje serce będzie śpiewać z wdzięcznością. Integralność twojej duszy zostanie przywrócona. To wspaniały czas, który przyniesie wiele szczęścia i harmonijny związek ze wspaniałą osobą.

Anioł dobrobytu

Test przynosi dobrą wiadomość: anioł bożonarodzeniowy obiecuje, że w przyszłym roku 2020 wszystko będzie dobrze z finansami. Wszystkie długi zostaną zamknięte, wszystkie dziury zostaną załatane, a ty będziesz mógł żyć w takim dobrobycie, jakiego potrzebujesz do szczęścia.

Chojny wujek: mężczyzna, który rozdaje dzieciakom drewniane zabawki w święta 

Tak samo czytaj o tym, jak Agnieszka Kaczorowska pokazała swój dom. Agnieszka Kaczorowska ze swoim mężem Maciejem Pelą przez cały rok ciężko pracowali, aby zbudować swoje nowe gniazdko, właśnie wspólny dom. Wcześniej gwiazda bardzo chciała o to, aby spędzić święta w nowym domu. Na szczęście to się zdarzyło!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com