Matka i jej dzieci natychmiast stały się gwiazdami gazet, telewizji, a potem mediów społecznościowych. 26 stycznia 2022 roku słynne ośmiolatki skończyły 13 lat!

Nadya Suleman, 46, ma w sumie 14 dzieci, z których ośmioro obchodzi urodziny tego samego dnia — pierwsze w historii żyjące ośmioraczki skończyły 13 lat 26 stycznia 2022 roku.

W ważnym dla licznej rodziny dniu Nadya Suleman zamieściła na swojej stronie na Instagramie archiwalne zdjęcie z synami i córkami, które w momencie robienia fotografii były jeszcze w przedszkolu.

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Ibisza skończył 17 lat. Anna Nowak-Ibisz wbija szpilą jego tacie: "Wychowałam go samodzielnie"

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Czy żona Edwarda Cieślaka jest w ciąży? Suknia Anny Cieślak mówi sama za siebie

"Gratulacje dla Narii, Isaiah, Malii, Jeremiah, Noah, Josiah, Jonah i Mackay z okazji ich 13 urodzin! Wszyscy stajecie się najmilszymi, najpokorniejszymi, najbardziej wdzięcznymi i kochającymi ludźmi, jakich kiedykolwiek znałam. Każdy z was ma rzadkie i unikalne cechy, które czynią was niepodobnymi do innych dzieci w waszym wieku, zwłaszcza w naszym nowoczesnym społeczeństwie. ... Nie wiem, co zrobiłam, by zasłużyć na takie szczęście. Kocham was wszystkich!" - napisała na swoim profilu szczęśliwa mama wielodzietna.

Screen YT
Screen YT
Screen YT

Konto Nadyi Suleman na Instagramie ma ponad 240 tysięcy followersów. Wielu z nich napisało w komentarzach mnóstwo miłych gratulacji i życzeń dla wyjątkowej rodziny.

Jak teraz wyglądają dzieci Nadii Suleman?

Nadia często publikuje na swoim profilu rodzinne zdjęcia i filmiki, dzięki którym można zobaczyć, jak wyglądają teraz jej dorastający synowie i córki.

Przypomnijmy, że w momencie, gdy ośmioraczki przyszły na świat w 2009 roku, ich matka miała już sześcioro dzieci. Najmłodsze dzieci Nadyi zostały poczęte dzięki zapłodnieniu in vitro (IVF).

Screen YT
Screen YT
Screen YT

Maksymalna liczba embrionów, które można wszczepić kobiecie, to zazwyczaj nie więcej niż trzy, ale odważna Suleman poprosiła o zgodę na urodzenie wszystkich ośmiu embrionów, które okazały się najbardziej potencjalnie zdolne do życia. W efekcie na świat przyszło ośmioro dzieci.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net