Córka Jaminy w tym roku skończy dwa lata. Młoda mama przywykła do tego, że ona i jej dziecko od niemowlęctwa zawsze przyciągają uwagę przechodniów — według kobiety nawet obcy ludzie podchodzą do nich, by zapytać, komu jej córeczka zawdzięcza swój niezwykły wygląd.

I nie jest to spowodowane żadną wadą wrodzoną czy skazą. Ninja — tak ma na imię — ma tak gęste i długie włosy, że nawet lekarze prowadzący poród byli zaskoczeni jej widokiem.

Kiedy moja córka została położona na mojej piersi, spojrzałam na nią i zaniemówiłam — wspomina Jamina.

Lekarze i położne również byli zszokowani; nigdy nie widzieli tylu włosów u noworodka.

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Jamina i jej mąż pochodzą z Indii. Jednak ich włosy nie są tak bujne, jak u córki. A gdy była dzieckiem ani on, ani ona nie mogli pochwalić się takimi włosami.

Ale piękno to piękno, a dbanie o włosy ich córki nie było łatwe. Przecież dzieci mają bardzo cienką skórę, delikatną, a mieszki włosowe są bardzo kruche, łatwo je uszkodzić. Dlatego trzeba starannie myć włosy i jeszcze staranniej je czesać.

W wieku sześciu miesięcy włosy Nitii sięgały jej do ramion. A jej mama musiała robić córce kucyki, żeby nie przeszkadzały jej w oglądaniu. "Wykonanie włosów córki zajmowało mi 30-40 minut dziennie" - wzruszyła ramionami Jaminy.

Pisaliśmy również o: Dominika Gwit urodziła. Radości aktorki nie ma końca. "Niech Cię Bóg błogosławi Synku"

Może zainteresuje Cię to: Dzień Dobry TVN znika z ramówki stacji. Marcin Prokop i Dorota Wellman postanowili wyjaśnić fanom sytuację

Przypominamy o: Marcin Hakiel wrócił po długim zniknięciu. Tancerz opowiedział, co się stało