Zawsze jest z dziećmi. To dobrze, ale wkrótce skończą mu się pieniądze i nie wie, co robić. Musi zatrudnić nianię, potrzebuje pieniędzy, musi iść do pracy, nie ma z kim zostawić dzieci.

Nie ma krewnych. On i Maria dorastali w sierocińcu. Kiedy dorośli, każde z nich dostało jednopokojowe mieszkanie. Po ślubie przeprowadzili się do mieszkania Aleksandra, a Anna zamieszkała z lokatorami. Te fundusze pomagają nam przetrwać.

Ale gdy dzieci rosną, rosną też wydatki. Musimy zarabiać pieniądze. Ale jak? Pewnego dnia jej przyjaciele zasugerowali, że znają kobietę, która pomaga małym dzieciom. Płacono jej za godzinę.

Ale kiedy musisz pilnie wyjść, ona ci pomoże i dała ci swój numer telefonu. Wkrótce Aleksandr musiał zadzwonić.

Musi pilnie wyjść na godzinę. Ona przyszła. Mężczyzna czekał na starszą kobietę, ale przyszła młoda, piękna kobieta, Christina. Bardzo dobrze radziła sobie z dziećmi. Aleksander z lekkim sercem zajął się swoimi sprawami.

Popularne wiadomości teraz

Spytam się mamy, czy naprawdę lubi żyć w bałaganie, a ona mi: "Nie wtrącaj się, gdzie cię nie proszą"

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Musiał zostać do późna, więc wrócił do domu trzy godziny później i nie poznał mieszkania.

Pokój był czysty, a z kuchni dochodziły przyjemne zapachy. Mężczyzna zdał sobie sprawę, jak bardzo był głodny. Kiedy usiedli do kolacji, Christina powiedziała mu, że ma rodzinę, mamę, tatę i młodszego brata. Dziewczynka karmiła go, odkąd był niemowlęciem.

Ponieważ jej mama wcześnie wychodziła do pracy. Pewnego razu, kiedy Christina nocowała u babci, ich dom spłonął. Nikt nie ocalał. Kiedy jej babcia dowiedziała się o tym, nie mogła znieść żalu i też odeszła.

Christina została sama. Mieszka w mieszkaniu babci. "Masz ładne dzieci" - dodała dziewczyna. I zapytała, czy może wrócić jutro.

Christina przychodziła do Aleksandra codziennie. Wkrótce mężczyzna odkrył, jak bardzo tęsknił za Christiną, gdy jej nie było.

Andrzej i Pola w zabawny sposób docierali do dziewczyny. Pewnego dnia Aleksander wyznał, że Christina mu się podoba. Dziewczyna przyznała, że polubiła mężczyznę od pierwszego dnia, więc zaprosiła go do siebie. Co więcej, zakochała się również w dzieciach. Czuje, że stały się dla niej jak rodzina.

Wkrótce zaczęli mieszkać razem. Andrzej i Pola lgną do Christina z całą dziecięcą spontanicznością. W ten sposób dwa samotne serca odnalazły się nawzajem, a dzieci odnalazły matkę.

Trzy lata później Christina z radością ogłosiła, że jest w ciąży. Ich rodzina powiększyła się o kolejnego chłopca lub dziewczynkę.

To nie ma znaczenia. Byle tylko poród się udał. Aleksander jest zdenerwowany. Nie uspokoi się, dopóki nie przywiezie żony ze szpitala.

Pisaliśmy również o: Ostatnie słowa Marka Perepeczki przed odejściem. Smutne wydarzenia w nocy

Może zainteresuje:  Krzysztof powiedział żonie, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta. Następnego dnia zmienił zdanie

Przypominamy o: Spoczynek Kamila Durczoka. Wspomnienie rodzinnej traumy, której nie mógł pokonać