Mieszkaliśmy w moim trzypokojowym mieszkaniu, które odziedziczyłem. Wcześniej mieszkanie to należało do mojej babci. Nieporozumienia w rodzinie zaczęły się, gdy moja teściowa zdecydowała się z nami zamieszkać.

Sześć miesięcy po tym, jak się wprowadziła, złożyliśmy pozew o rozwód. Spakował swoje rzeczy i wyjechał. Nasz syn został ze mną. Niedawno skończył 15 lat.

Trzy lata temu wyszłam za mąż po raz drugi. On ma 40 lat. Pracuje jako kierowca. Dobrze zarabia. Wprowadził się do mnie, ponieważ zostawił swój dom byłej żonie.

Pewnego dnia powiedział mi, że jego była żona znalazła sobie nowego mężczyznę i chce zabrać ich córkę.

Więc zaprosił córkę do naszego domu. Opróżniłam dla niej swój pokój, usunęłam stamtąd swoje rzeczy, aby dziewczynka mogła mieć własną przestrzeń. Dziewczynka miała silny charakter, była kapryśna i samowolna.

Popularne wiadomości teraz

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Gdybym miała wybór, w ogóle nie wpuszczałabym teściowej do domu. A tego, co robi, kiedy nas odwiedza, nie mogę już znieść"

"Wierzyłam, że mój syn jest prawdziwym mężczyzną. Ale pewna notatka od mojej synowej otworzyła mi oczy na prawdę: co on sobie pozwala robić"

Od pierwszego dnia pobytu zaczęła być niegrzeczna, wpadać w napady złości i nie dawała mojemu synowi spokoju.

Nie była zadowolona z faktu, że pokój mojego syna był duży, a ona spała w małym; skarżyła się mojemu ojcu, że mój syn ją krzywdzi; ale w rzeczywistości mój syn jest powściągliwy i dobrze wychowany, nie obraża się. Ona jest prawdziwą manipulatorką. Mój ojciec zawsze bronił swojej córki, usprawiedliwiał ją.

Była bardzo wybredna w kwestii jedzenia, potrafiła mi powiedzieć: "tego nie lubię, tego nie jem, ugotuj mi coś innego". W zeszłym tygodniu pokazała szczyt swojej bezczelności.

Poprosiłam ją o posprzątanie pokoju, ponieważ z miejsca, w którym spała, wydobywał się okropny zapach. Powiedziała mi, że jestem nikim i nie mam prawa jej rozkazywać.

Przypomniałam bezczelnej dziewczynie, że jest w moim domu i jeśli nadal będzie się tak zachowywać, może spakować swoje rzeczy i wrócić do matki.

Mój mąż bronił swojej córki. Powiedziałam mu, że nie chcę więcej jego córki w moim domu i dodałam, że jeśli się sprzeciwia, może z nią wyjechać.

Pisaliśmy również o: Zenek Martyniuk król disco-polo, a teraz król wędlin. Oto kwota, którą zarobił za reklamę

Może zainteresuje: Anna Mucha zaczarowała święta. Nieoczekiwane życzenia topless podbijają Instagram

Przypominamy o: Kiedy mój teść dowiedział się, że pochodzę z biednej rodziny, nie zmienił swojego nastawienia do mnie, a przed ślubem zrobił mi niespodziankę