Zawsze żyli w biedzie, a ja nie miałam wtedy pracy. Jeśli chodzi o rodziców mojego męża, to pracował tylko mój przyszły teść.

Ciągle jeździł do pracy, ale przysyłał do domu sporo pieniędzy, więc jego żona mogła zająć się domem i gospodarstwem. Teściowa zawsze mówiła synowi, że pochodzę z biednej rodziny.

Teść natomiast nie przejmował się sytuacją finansową moich rodziców.

Przed ślubem podarował mi sporą sumę pieniędzy, ale poprosił o zachowanie tego faktu w tajemnicy. Prosił tylko, żebym była dobrą żoną dla jego syna.

Mój teść zapłacił za całą ceremonię, a po ślubie pomógł mi i mojemu mężowi zbudować nasz własny dom. Kiedy urodziły się nasze dzieci, mój teść nie dbał o nie, mówiąc, że wnuki są najważniejszą rzeczą, jaką może mieć starszy człowiek.

Popularne wiadomości teraz

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Nawet nie rozpakowuję prezentów mojej teściowej, bo i tak zabierze je dla siebie: to dziwne, ale przyzwyczaiłam się do tego"

"Gdybym miała wybór, w ogóle nie wpuszczałabym teściowej do domu. A tego, co robi, kiedy nas odwiedza, nie mogę już znieść"

"Urodziłam dziecko z żonatym mężczyzną. W wieku 35 lat nie ma co być zbyt wybredną. Ale nie wszyscy wokół mnie tak myśleli"

W ciągu 25 lat życia rodzinnego nie pamiętam ani jednego epizodu, który nie podobałby mi się w mojej relacji z teściem. Trzy lata temu zmarła moja teściowa. Teść został sam.

Przez długi czas jakoś radził sobie ze wszystkim sam. Nawet kiedy przychodziliśmy go odwiedzić, mówił, że nie potrzebuje żadnej pomocy - radzi sobie sam. Ale teraz jest chory.

Zaproponowaliśmy mu, żeby się do nas wprowadził, ale odmówił. Jedynym wyjściem było poproszenie naszej sąsiadki Stefanii, aby została jego opiekunką za opłatą.

Pewnego dnia teść zaprosił mnie i męża do siebie. Podczas rozmowy wyznał, że chciał się oświadczyć Stefi. Faktem jest, że i tak całymi dniami siedziała w domu, od dawna była wdową, a stała się prawie jego żoną.

Wtedy jednak miałam poważne wątpliwości. Ponieważ doskonale znałam sytuację finansową Stefy i jej dzieci, zastanawiałam się, czy ta kobieta nie postanowiła wykorzystać dobroci teścia i przejąć cały jego majątek. Teraz nawet nie wiem, co powinienem zrobić.

Pisaliśmy również o: Zenek Martyniuk król disco-polo, a teraz król wędlin. Oto kwota, którą zarobił za reklamę

Może zainteresuje: Anna Mucha zaczarowała święta. Nieoczekiwane życzenia topless podbijają Instagram

Przypominamy o: Wszystko wydarzyło się tydzień przed ślubem. Pan młody zapomniał odłożyć słuchawkę i usłyszałam, jak rozmawia z moją najlepszą przyjaciółką