Aktorka podzieliła się z fanami kawałkiem swojego wakacyjnego życia na Instagramie, zaskakując nietypową formą życzeń.

Jeszcze w dzień Wigilii Mucha zabrała fanów za kulisy swoich zagranicznych wakacji, choć nie ujawniła konkretnego miejsca, w którym się znajduje. Przez InstaStories relacjonowała pierwsze chwile swojego pobytu, dzieląc się z przyjemnością podróżowania z dziećmi.

No dzień dobry kochani. Jestem w przepięknym miejscu, dokąd nas wygnało i o co tutaj chodzi z całą tą wycieczką, to wam oczywiście będę relacjonować na bieżąco. Jesteśmy bardzo daleko, to była długa i męcząca podróż, która trwa i jesteśmy z dziećmi. Dostaliśmy całą masę różnych ostrzeżeń, żeby z dziećmi nie jechać. Będę wam dawać znać, czy to był dobry pomysł. Póki co jest bardzo przyjemnie – opowiedziała na InstaStories.

Tego samego dnia na profil Anny trafiły świąteczne życzenia, które zdecydowanie wyróżniały się spośród tradycyjnych. Aktorka zaprezentowała się topless i dołączyła do zdjęcia krótki wpis:

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna ukrywał fakt, że był bogaty i dobrze, że to zrobił, ponieważ otworzyło to oczy na jego żonę: "Życie jest pełne niespodzianek"

"Mój mąż wciąż domaga się, abym zameldowała go w moim domu. Ale nie dał ani grosza na budowę i utrzymanie rodziny"

"Teraz po prostu nie poznaję córki, nasze relacje są bardzo napięte. Ma 16 lat, ubiera się w sposób, który sprawia, że wstydzę się przed sąsiadami"

"Kupiłem mieszkanie na własną rękę i zamiast się cieszyć, moi rodzice zrobili skandal i nie chcą się już ze mną komunikować"

Tradycyjnie: wspaniałości, obfitości i wzajemnie.

Internauci zareagowali z entuzjazmem na nietypową formę życzeń. Wśród komentarzy pojawiały się słowa uznania za odwagę i oryginalność Muchy:

Wesołych Świat. Nie ma potrzeby aż tak się zakrywać, pięknem trzeba się dzielić

Anka! Ty to umiesz w pocztówki.

Stereotypy trzeba łamać. Wigilia jest jak każdy inny dzień. Pani Ania jest piękną kobietą. Pokazuje to, co chce i nie obchodzi ją, że ktoś powie, że to wstyd. Wstyd to tak komentować.

Anna Mucha, zawsze odważna i niekonwencjonalna, udowodniła, że święta mogą być obchodzone na różne sposoby, a życzenia można przekazywać w najbardziej nieoczekiwany sposób. Jej świąteczne topless stanowi nie tylko formę artystycznego wyrazu, ale również manifest odwagi i wolności wyboru.

Pisaliśmy również o: Zenek Martyniuk król disco-polo, a teraz król wędlin. Oto kwota, którą zarobił za reklamę

Może zainteresuje: Justyna Żyła gotowa na miłość po raz kolejny. Zaręczyny na tle świątecznej magii

Przypominamy o: Wszystko wydarzyło się tydzień przed ślubem. Pan młody zapomniał odłożyć słuchawkę i usłyszałam, jak rozmawia z moją najlepszą przyjaciółką