Małżonkowie Atifa Liadzic i Serif Nokia spodziewali się dziecka od dwudziestu lat, ale ich próby poszły na marne i nigdy nie poznali szczęścia rodzicielskiego. Serif był w stanie pogodzić się z tą okolicznością i przez długi czas nie miał nadziei, że jego rodzina będzie kontynuowana. Jednak przez cały ten czas jego żona była leczona z powodu bezpłodności i nie traciła nadziei.

Daniel Martyniuk mówi o córce i prosi o wybaczenie Ewelinę. Przyznaje się, że nie miał racji

Wysiłki Atify przyniosły rezultaty: w wieku 60 lat zaszła w ciążę. Przyszła mama była w siódmym niebie. Ale niezwykła sytuacja jego żony zaniepokoiła Serifa, który martwił się o swoje zdrowie, wspierając ją przez całą ciążę. Kiedy urodziła się Alina, Serif zostawił żonę i córeczkę dosłownie następnego dnia.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Tak nagły akt tłumaczył faktem, że teraz kobieta wreszcie ma to, o czym marzyła przez całe życie, a to stary 68-letni mężczyzna ze słabym sercem i cukrzycą. Dziecko nieustannie płaczące w nocy zakłócało sen i odpoczynek ojca. Ponadto Serif zrezygnował z ojcostwa i nie podał dziecku swojego nazwiska.

Jaka fryzura pasuje do twojego kształtu twarzy? Ta wiedza może odmienić ci życie

Atifa nie zamierzała się poddawać, chociaż bardzo brakowało pieniędzy. Wiele troskliwych osób zdecydowało się pomóc matce. Ktoś podarował dziecku ubrania i pieluchy i inny mógł w finansowaniu. Jak ułożył się los kobiety i jej dziecka? Alina ma teraz trzy lata. Dziewczynka jest zdrowa, wesoła i towarzyska, co uszczęśliwia jej mamę.

Zobacz filmik:

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com