Straszna epidemia koronawirusa spotkała nas w dzisiejszych czasach. Nikt z nas nie mógł sobie pomyśleć, że coś takiego może się wydarzyć na naszym wspaniałym świecie. W Polsce wprowadzona kwarantanna, która musi zabiezpieczyć ludzi od zarażenia się koronawirusem. Każdy w tym momencie musi siedzieć w domu i nie pojawiać się na ulicy.

Joanna Moro pokazała, co robi ze swoją córką podczas kwarantanny

Na dzień, 23 marca, w samej Polsce zanotowano 634 przypadków zakażenia się wirusem. Tak samo stało wiadomo o dwóch zgonach, a właśnie w takich miastach Poznań i Radomia. Niestety sytuacja się nie ulepsza. Szczegółowo o tym, mozesz przeczytać w naszym artykule.

Lekarzy w tym czasie mają najgorsze momenty w swojej pracy. Codziennie muszą przyjmować nowych zakażonych pacjentów, dodatkowo przyjmować ważną decyzję o tym, dla kogo zachować życie, a dla kogo nie. Znaleźć te prawidłowe słowa zachęty dla każdego.

Ivanka Trump przybyła na zgromadzenie ogólne w obcisłej bluzce, przez którą prześwitywały jej piersi

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Oto zdjęcia lekarzy, na których widać, jakie one są zmęczeni w walce z koronawirusem. Każdy zadaje sobie pytanie, kiedy to się skończy?

Lekarz podczas walki z koronawirusem

Lekarz w miasta Wuchan

Nie ma czasu na odpoczynek

Lekarze podczas walki z koronawirusem

Są zmęczeni

Tak samo czytaj o tym, jak włoski profesor wytłumaczył, dlaczego właśnie we Włoszech taki wielki poziom śmiertelności?  W dzisiejszych czasach śmiertelność we Włoszech jest wyższa niż w Chinach. Doradca naukowy Ministra Zdrowia Włoch, były prezes Europejskiego Stowarzyszenia Zdrowia Publicznego, professor Walter Ricciardi, wytłumaczył, że na to wpływa dwa głównych czynnika. Szczegółoeo o tym, czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com