Koronawirus obecnie jest tematem numer 1 we wszystkich krajach naszego świata. Wdrążyła się ta epidemia w nasze życie bardzo szybko i nieoczekiwanie. Lekarzy na co dzień ratują życia tysiące osobom. Z każdym dniem brakuje nie tylko środków finansowych, a elementarnych środków higieny osobistej oraz medycznego sprzętu. Na pomoc przychodzą już znani celebryci, które oddają swoje koszty na to, aby uratować życie człowieka.

Tomasz Lis o samolocie An-225: "G… ważne co jest w samolocie"

Tym razem do akcji włączyła się tak samo i Fundacja WOŚP. Jest to znana fundacja Jerzy Owsiaka, która istnieje już od kilkanastu lat w Polsce. Corocznie organizuje imprezy, gdzie wszyscy Polacy inwestują swoją złotówkę na pomoc Polakom. 

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Co łączy wdowę po Krzysztofie Krawczyku i jego menedżera. Prawda wyszła na jaw

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Wynajęcie największego samolotu na świecie było tylko propagandą? Można było zrobić to lepiej

Gdy zaczęła się epidemia koronawirusa WOŚP bez żadnego wątpienia zaczął pomagać w tym. W szpitalach pojawili się ok. 2,6 miliona maseczek ochronnych, płyny dezynfekujące, mydła oraz przyłbice. Trzeba zaznaczyć, że fundacja WOŚP wspierana jest nie tylko przez pieniądz Polakow, ale tak samo i niektórych sponsorów. Sam Jerzy Owsiak zaznaczył, że pieniądze przydadzą się przede wszystkim na tzw. środki ochrony osobistej, lecz zostanie z nich zakupiony także sprzęt medyczny.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com