Chińczyk Yu Peng od dawna spotyka się z Yan Tai. I nikt nie może zrozumieć, dlaczego wcześniej nie złożył jej ręki i serca, skoro ją tak kochał, że mówił o tym na każdym kroku. Mieszkali razem przez długi czas, ale przez cały rok facet nie wymyślił nic lepszego niż zwiększenie masy swojej dziewczyny z 45 kg do 90, aby nikt ją nie zabrał.

Tak wyglądała dziewczyna

Na śniadanie, lunch i kolację, które sam gotował, przygotował najbardziej kaloryczne potrawy wypełnione węglowodanami, dzięki czemu dziewczyna przybierała na wadze. Yan Tai, nie podejrzewając tego, wkrótce miała nadwagę.

Magda Gessler zdradziła, co stało powodem jej kolosalnej utraty masy ciała?

Kiedy dziewczyna ważyła już 90 kg, to chłopak oświadczył się jej. Zrobił on to przy restauracji i zaprezentował dla niej bukiet ze słodyczy. Dobrze, że obrączka była ze złota. Powiedziała "tak". W tym czasie uważała się już za brzydką, od kruchej dziewczynki zamieniła się w grubą i wymiarową kobietę. Ponadto pracowała w sklepie, w którym stale była na nogach, przez co pogorszyła swoje zdrowie: cierpiała na wysokie ciśnienie krwi i dopływ krwi do tkanek miękkich, które pragnęły jak najlepiej.

Popularne wiadomości teraz

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Ponieważ propozycja przyszła w samą porę, udało jej się już pomyśleć o tym, jak schudnąć. W końcu nie wiedziała, że ​​facet celowo ją nakarmił. Ale kiedy usłyszała od niego, że teraz zaopiekuje się nią jeszcze bardziej i nakarmi ją, w jej głowie zaczęły tworzyć się układanki na prawdziwym zdjęciu. Początkowo była w wielkim gniewie, ale potem moc uczuć pokonała wszystkich i zaczęli żyć w tym samym rytmie.

Wrodzony talent według znaku zodiaku. Poznaj swoją najmocniejszą stronę

Jak teraz wygląda ich zycie?

W każdym razie Yan Tai przestał nawet myśleć o utracie wagi. Obiecała nowo stworzonemu mężowi, że zje wszystko, co dla niej ugotuje. Był tak szczęśliwy, że powiedział, że będzie gotował jeszcze częściej.

Ale dziwne jest to, że sam Yu Peng nie jest gruby. Wygląda na to, że sam facet nigdy nie je własnego gotowanego jedzenia i uprawia sport. Możliwe, że wcześniej zmęczy go grubowłosa dziewczyna i będzie chciał przejść do innej.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com