Kristina odkąd byla nastolatką miała problemy z utrzymaniem wagi. Jedzenie dawało jej wiele radości. Niestety także jej waga dawała o sobie znać. Doszło do tego, że Kristina w wieku 30 lat, nosiła rozmiar 54-56. Otyłość utrudniała jej normalne funkcjonowanie i przyczyniła do rozpadu relacji.

Przepowiednie Baby Wangi na 2021 rok. Jeden szczegół daje nadzieję

Kiedy zaczęła spotykać się z Paul'em nie przejmowała się aż tak bardzo swoją miłością do jedzenia. Ukochany Kristiny także uwielbiał niezdrowe jedzenie i często jedli na mieście.

Niestety takie menu nie pomagało Kristinie w utrzymaniu stałej wagi. Niewiadomo kiedy rozmiary kobiety drastycznie się powiększyły, a stan fizyczny uległ pogorszeniu.

Choć Paul zapewniał kobietę o swoim uczuciu, pewnego dnia nakryła go ona na zdradzie. Kiedy mężczyzna spał ona przejrzała jego telefon. Znalazła tam korespondencje z kochanką. Natychmiast wyrzuciła Paula z domu i ze swojego życia.

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Zdrada była dla niej wstrząsem. Postanowiła radykalnie zmienić swój wygląd. Początkowo z pomocą lekarza przeszła na dietę tracąc 20 kg, to pozwoliło jej poddać się zabiegowi zmniejszenia żołądka.

Po operacji sukcesywnie Kristina traciła kilogramy. Schudła ponad 100 kg. Dziś nosi rozmiar 38 choć dalej nie jest zadowolona ze swojego wyglądu.

Kristina zmieniła się nie do poznania, ciągle pracuje nad poprawą sylwetki i motywuje innych do działania.

Kiedy jej były partner zobaczył ją w nowej odsłonie nie mógł wykrztusić z siebie słowa. Ona dziś czuje wdzięczność, bowiem gdyby nie została zdradzona nie zmieniłaby pewnie swojego życia.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com