Kristina odkąd byla nastolatką miała problemy z utrzymaniem wagi. Jedzenie dawało jej wiele radości. Niestety także jej waga dawała o sobie znać. Doszło do tego, że Kristina w wieku 30 lat, nosiła rozmiar 54-56. Otyłość utrudniała jej normalne funkcjonowanie i przyczyniła do rozpadu relacji.

Przepowiednie Baby Wangi na 2021 rok. Jeden szczegół daje nadzieję

Kiedy zaczęła spotykać się z Paul'em nie przejmowała się aż tak bardzo swoją miłością do jedzenia. Ukochany Kristiny także uwielbiał niezdrowe jedzenie i często jedli na mieście.

Niestety takie menu nie pomagało Kristinie w utrzymaniu stałej wagi. Niewiadomo kiedy rozmiary kobiety drastycznie się powiększyły, a stan fizyczny uległ pogorszeniu.

Choć Paul zapewniał kobietę o swoim uczuciu, pewnego dnia nakryła go ona na zdradzie. Kiedy mężczyzna spał ona przejrzała jego telefon. Znalazła tam korespondencje z kochanką. Natychmiast wyrzuciła Paula z domu i ze swojego życia.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Płyną sensacyjne wieści o stanie Marty Kubackiej. Sąsiedzi opowiadają o nowych szczegółach choroby żony sportowca

Zdrada była dla niej wstrząsem. Postanowiła radykalnie zmienić swój wygląd. Początkowo z pomocą lekarza przeszła na dietę tracąc 20 kg, to pozwoliło jej poddać się zabiegowi zmniejszenia żołądka.

Po operacji sukcesywnie Kristina traciła kilogramy. Schudła ponad 100 kg. Dziś nosi rozmiar 38 choć dalej nie jest zadowolona ze swojego wyglądu.

Kristina zmieniła się nie do poznania, ciągle pracuje nad poprawą sylwetki i motywuje innych do działania.

Kiedy jej były partner zobaczył ją w nowej odsłonie nie mógł wykrztusić z siebie słowa. Ona dziś czuje wdzięczność, bowiem gdyby nie została zdradzona nie zmieniłaby pewnie swojego życia.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com